Jdi na obsah Jdi na menu

FC Ivančice - SK Fotbal FC NOBICA Boskovice 1:2 (1:0)

21. 4. 2008

Na podzimní zápas s Boskovicemi si jistě každý kdo hrál pamatuje, o cenný bod nás připravil v poslední minutě rozhodčí, který neodpískal ruku po které padla jediná branka utkání, která rozhodla o vítězství Boskovic 1:0. K sobotímu zápasu, ale nemohla kvůli zranění nebo z jiných důvodů nastoupit hned pětice hráčů, Procházka, Slezáček, Vokurek a hlavně oba brankaři Vozděk a Hrabovský, ty musel nahradit brankař starších žáků, Luboš Vyskočil.

První branku mohli dát v 15. minutě domácí dorostenci, ale po kolmé přehrávce Štefky na Martina Blechy dokázal zasáhnout hostující brankař Mistr. Ve 28. minutě se do další šance dostával Martin Blecha, který se po přihrávce Táborského řítil z úhlu sám na brankaře, ale ani ve své druhé šanci nedokázal uspět, a tak byl stav stále 0:0. O chvíli později se však už skóre měnilo. Po špatném výkopu se míč vracel zpět k brankaři hostů, na vápně do něj ve skluzu ještě lehce kopnul Štefka a míč se nakonec pomale dokutálel až za brankovou čáru. Nic na tom nezměnil už ani hostující obránce, který se skluzem snažil ochránit svůj tým od inkasované branky. Do konce poločasu naši starší dorostenci dokázali toto těsné vedení udržet, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.

Po změně stran se, ale hostům z Boskovic podařili brzy srovnat. Po rohu a následné střele Marka se míč odrazil od obou tyček a zapadl za domácího brankaře Vyskočila. O pár minut později mohlo být ještě hůře, po záparu v domácím vápně domácí kapitán Šipl na brankové čáře nadvakrát zachránil už skoro jistý gól. V 59. minutě se mohli Ivančice opět dostat do vedení v zápase Martin Blecha, ale ani napotřetí se ve vyložené šanci neprosadil, když ho vychytal hostující brankař. O pár minut později se skóre měnilo a bohužel v prospěch hostů. Jeden z hráčů zatáhl míč po pravé straně, přesným přízemním centrem našel Hlubinky a ten dokázal prostřelit Vyskočila a dal tak hostům vedení 2:1. Domácí dorostenci se do konce zápasu dostali už jen do jedné šance, po centru Táborského se k hlavičce dostal Stanislav Blecha, ale jeho pokus skončil vedle. Zápas tak skončil těsnou výhrou Boskovic 2:1.

Starší dorostenci tak už podruhé v řadě prohráli jen o jedinou branku, a tak se stále krčí na předposledním místě tabulky se stejným bodovým ziskem jako má SK Slatina.