Dorost naděloval, ve dvou zápasech nasázel 11 branek!

Dorost v rámci sobotního dopoledne zavítal na půdu SK Slatina. Díky dobrému výkonu v obou utkáních dokázal nasázet celkem 11 branek a venku suverénně zvítězil.

Branky: 33. a 74. domácí – 3. 45. a 55. Černý, 16. Kožnar 44. Široký E., 84. Adam J.

M. Šnyrch (trenér): Ve Slatině jsme odehráli velmi dobrý zápas. Kvalitně jsme pracovali bez míče, což byl základ dnešního úspěchu. K poctivému výkonu kluci přidali i fotbalovost a dobrou spolupráci, která vedla k výhře 2:6.

Branky: 25. a 35. domácí – 55. a 72. Jakubec, 62. a 68. Barvíř, 67. Bartl

M. Šnyrch (trenér): Mladší dobrým výkonem navázali na práci staršího dorostu. V prvním poločase jsme sice prohrávali 2:0, když se soupeři podařilo zúročit dva rychlé protiútoky. Ve druhém poločase jsme svou územní převahu a držení míče přetavili i v branky a nakonec vyhráli 2:5