Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
obránci: Bobela, Steinoch, Chabina, Adam
záložníci: Moltaš, Davtyán, Novák, Gacov
útočníci: Bořil, Smejkal
střídající: Šnyrch, Krtička, Vyklický
trenér:
  - - -
Mladší dorost svůj zápas zvládl vítězně, i když herně se tentokrát moc nedařilo. V prvním poločase se trefil nejprve David Bořil, když technickým obloučkem přehodil brankáře hostí – 1:0. To běžela teprve sedmá minuta. Ve 26. minutě si na dlouhý nákop naběhnul Arman Davtyán a po špatném vyběhnutí brankáře dával do prázdné branky – 2:0. V 54. minutě jsme chybovali v obraně a hosté snížili na 2:1. V 62. minutě si na Bořilovu kolmici naběhnul Jirka Krtička a podél brankáře zvýšil opět na rozdíl dvou branek – 3:1. V 64. minutě si to oba hráči prohodili, když si David Bořil, naběhnul na zpětnou přihrávku od Krtičky a zvýšil na 4:1. V 69. minutě se hosté dostali do rychlého protiútoku a snížili na 4:2. Přes inkasovanou branku jsme zápas v pohodě dohráli a v konečné tabulce se umístnili na slušném 6. místě.