DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Velké Němčice   HOSTÉ
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
obránci: Krtička  , Chabina , Bořil D. , Adam
záložníci: Fuchs , Davtyán , Viklický , Gacov
útočníci: Šnyrch (40´ Bořil T.) , Smejkal (67´ Bobela)
trenér:

Do zápasu jsme vstoupili lépe a udržovali si mírnou převahu. V 6. minutě se střelou k tyči prosadil Patrik Šnyrch1:0. V 18. minutě mohl dát Paťa druhou branku, ale jeho střelu stačil srazit na rohový kop hostující obránce. Ve 39. minutě se z rychlého protiútoku prosadil Honza Smejkal a zvýšil naše vedení na 2:0.

Ve druhém poločase jsme si vypracovali více brankových příležitostí, ale bohužel bez konečného efektu. Ve 49. minutě prošel Smejkal přes tři bránící hráče, ale zakončil pouze střelou do brankáře. V 56. minutě stačila obrana hostí zablokovat pokus Jirky Krtičky. V 63. minutě se po rychlém brejku dostali do šance hosté, ale Jirka Šic si „nulu“ dobrým zákrokem udržel. V 72. minutě běžel sám na branku Krtička, ale zakončil pouze mimo branku.

I mladší dorost tak svoje utkání zvládl a bez větších potíží zvítězil.