DOMÁCÍ   Slovan Rosice   vs.   FC ivančice   HOSTÉ
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
obránci: Bobela , Chabina , Novák (65´ Fuchs) , Steinoch (40´ Adam)
záložníci: Krtička (73´Moltaš) , Davtyán , Viklický , Gacov
útočníci: Smejkal , Bořil
trenér:

Do zápasu jsme vstoupili aktivněji a hned v 7. minutě se krásnou střelou z 25-ti metrů trefil David Bořil – 1:0. Druhou branku přidal ve 24. minutě Arman Davtyán, když proměnil penaltu po faulu na Gacova – 2:0. Ve 29. minutě pronikl do šestnáctky domácích Davtyán a přesnou střelou k tyči zvýšil již na 3:0. Vypadalo to na jednoznačný zápas, ale domácí využili naší ztráty koncentrace a dvěma brankami v rozmezí pěti minut ještě před poločasem snížili na 3:2.

Druhý poločas jsme opět začali lépe a v 48. minutě po přihrávce Bořila zvýšil střelou zblízka Martin Gacov na 4:2. Domácí však v 53. minutě využili rychlý protiútok  a opět snížili na rozdíl jediné branky – 4:3 a utkání dostalo další náboj. Domácí se snažili o vyrovnání, ale do zakončení jsme je nepouštěli. Naopak utkání mohl definitivně rozhodnout Honza Smejkal, ale samostatný únik na domácího brankáře zakončil pouze střelou nad branku.

V závěru jsme přestáli tlak domácích a ve velmi teplém počasí se radovali z vítězství.