O
Z
Ú

komentář FC Ivančice
Utkání mladších se stalo jednoznačnou záležitostí se spoustou branek i neproměněných šancí. Ve 4. minutě stačila obrana hostí zablokovat střelu Honze Smejkala. V 8. minutě běžel sám na branku David Bořil, ale pouze nastřelil brankáře hostí. Ve 13. minutě šel sám na branku Jirka Krtička, ale ani on nedal. Až v 16. minutě se ujala střela Davida Viklického k tyči – 1:0. V 19. minutě prošel obranou hostí David Bořil a tentokrát nezaváhal – 3:1. Ve 22. minutě přihrával Krtička před branku a David Gacov nepochopitelně ze dvou metrů přestřelil branku. Ve 25. minutě chtěl efektně zakončit svůj samostatný únik Arman Davtyán, ale jeho oblouček skončil nad brankou hostí. Ve 31. minutě hosté využili zaváhání naší obrany a z první střely na naši branku snížili na 3:1. Ve 32. minutě se k odraženému míči dostal Honza Smejkal a poslal míč do sítě – 4:1. Ve 34. minutě využil Honza Smejkal špatného odkopu brankáře hostí a zvýšil již na 5:1.

Hned v úvodní minutě druhého poločasu se uvolnil Jirka Krtička a střelou na vzdálenější tyč znovu rozvlnil síť branky hostí – 6:1. Při výrazném vedení jsme pak podcenili několik standardních situací hostů, když ve 45. minutě hosté po rohu snížili na 6:2. Ve 48. minutě pak po centru ze strany a dorážce to bylo najednou 6:3. Zpět do zápasu nás dostala hned 49. minuta, když po kombinaci několika hráčů a centru Krtičky se přesně trefil Honza Smejkal7:3. V 59. minutě se přesnou střelou z vápna prosadil David Viklický8:3. V 70. minutě se po kolmici dostal sám před brankáře hostí David Gacov a přesnou střelou k tyči zvýšil na 9:3. V 72. minutě utekl obraně hostí Krtička a na jeho zpětnou přihrávku si naběhl David Bořil, který korunoval svůj výborný výkon střelou k tyči – 10:3.

I mladším se tak podařilo napravit předchozí nevydařené výsledky a vysoko vyhráli.