Kategorie: Mladší dorost - příspěvky k týmu, 2014 / 2015 - 20. kolo

02.05.2015 - FC Ivančice - Veselí nad Moravou 1:4 (1:0)

Šic

Bobela P. , Chabina , Adam , Gacov (74´ Bobela M.)

Krtička , Davtyán , Vyklický (65´ Šnyrch) , Fuchs (50´ Hron)

Bořil , Smejkal

Utkání mladších byl zápas dvou různých poločasů. V první půli jsme byli výrazně lepší a častěji ohrožovali branku hostí. Hned v 1. minutě měl velkou šanci Smejkal, ale obránce mu stačil jeho střelu srazit na rohový kop. Ve 3. minutě běžel sám na branku opět Smejkal, ale neproměnil. V 17. minutě postupoval na branku hostí Krtička, ale jeho střelu z úhlu brankář vyrazil. Ve 31. minutě se přes tři obránce prosadil David Bořil a přes brankáře protlačil míč do sítě - 1:0. Do druhého poločasu lépe vstoupili hosté a po centru ve 47. minutě hlavou vyrovnali - 1:1. Ve 49. minutě už to po naší chybě bylo 1:2. Od té chvíle už bylo na hřišti pouze jedno mužstvo – hosté. Nám překvapivě došly síly, nedařila se nám kombinace a v obraně jsme začali dělat další hrubé chyby, kterých hosté dokázali využívat. V 55. minutě po špatné domluvě našeho brankáře a obránce vstřelili hosté další branku - 1:3. Náš zmar ve druhém poločase dokonali hosté v 72. minutě, když se opět prosadili hlavou a stanovili konečný výsledek na 1:4. S ohledem na první poločas krutá, ale zasloužená porážka, když někteří hráči (…) ve druhém dějství vyloženě zklamali :-(