28. Černý, 38. Široký Erik, 44. Knotek, 72. Široký Teo, 75. Maša  BRANKY
obránci: Schwarz - Smutný - Kožnar - Adam
záložníci: Široký T. - Císař - Černý - Široký E.
útočníci: Matoušek - Vavřík
střídající: Knotek, Maša, Svoboda, Sladeček
vedoucí: Svoboda
trenér: Kožnar, Maša
  V pátem kole KP  naši mladší dorostenci přivítali na domácím hřišti tradičního soupeře z Brna a to tým FC Medlánky.
    Začátek zápasu  patřil našemu týmu, kdy hned v druhé minutě byl v souboji důrazný Petr Vavřík, který vybojoval v souboji jeden na jednoho míč, potáhl jej na pravou stranu do vápna, ale zpětnou přihrávku se nám nepodařilo přesně umístit mezi tři tyče.   Poté se hra vyrovnala, soupeř dobře běhal a napadal naši rozehrávku z čehož pramenil i tlak soupeře, který se nebezpečně dostával  do našeho obranného pásma, ale zde  veškeré šance soupeře končili  na naší bobře  připravené a organizované obraně.  V 9 minutě  jsme opět zahrozili, kdy Erik prošel z levé strany přes soupeřova obránce nacentroval  míč do vápna, kde jej sklepl Teo ŠImonovi, ale brankář soupeře byl připravený a Šimonovu střelu kryl.  V těchto fázích zápasu se naši hráči dostávali stále více  do hry, dobře běhali a kombinovali  a velice pěkně kombiněčně přecházeli z obranného pásma až do útoku a byla jen otázka času, kdy  padne první pranka zápasu.  Ve 24 minutě dostal Teo od Ladě Císaře krásnou přihrávku  do běhu za soupeřovu obranu, ale jen těsně minul  soupeřovu bránu.  Ve 28 minutě  dostal Filip Černý  stejnou průnikovou přihrávku přes střed za soupeřovu obranu, kterou využil  a rozjásal všechny  fanoušky a příznivce našich hráčů na stadionu, neboť  vstřelil úvodní branku zápasu a naši dorostenci se zaslouženě ujali vedení 1:0.  Dalo by se říci, že od těchto chvil byl na hřišti jen jeden tým a byla opět jen otázka času, kdy se podaři našim hráčům vstřelit další branku. Té se dočkali v 37 minutě, kdy opět vybojoval míč Erik Široký, který se sám dostal do zakončení a střelou na zadní tyč  nedal soupeřovu brankáři žádnou  žanci.  V polovině zápasu  tak by stav 2:0 ve prospěch našeho týmu.
    I v druhé polovině zápasu se obraz hry nezměnil naši hráči byli lepším týmem, drželi míč na svých kopačkách, pěkně kombinovali, nepouštěli soupeře vůbec do hry což se odrazilo na jejich hře, soupeř přestal  naše hráče napadat a naši hráči měli více času na rozehrávku a kombinaci.  Odměnou za dobrý výkon našich hráčů byli další tři vstřelené branky  kdy se postupně trefili Dan Knotek, Široký Teo a Tomáš Maša a uzavřeli tam konečné skóre na 5:0 ve prospěch našeho týmu.
     Na další zápas naši mladší dorostenci  zajíždí do Vyškova, kde je čeká neméně těžký soupeř.