Kategorie: Mladší dorost - příspěvky k týmu, 2017 / 2018 - 15. kolo

DOMÁCÍ   FC Boskovice   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
7 : 2   poločas:  ( 1 : 1 )
Rozhodčí: Němeček Stanislav - Bělák Marek, Machorek Jakub Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 36
40. Alexa Štěpán, 41. Papoušek Petr, 56. Petrov Emil, 58. Nesvadba Radim, 62. Nesvadba Radim, 66. Nesvadba Radim, 79. Papoušek Petr  BRANKY  21. Kožnar Marek, 76. Galstyan Edmont
trenér:

Mladší dorostenci měli zaděláno na velmi dobrý výsledek poté, co Ambrož svou mazanou přihrávkou našel Marka Kožnara a ten bezpečně proměnil. Bohužel se hostům podařilo těsně před koncem poločasu vyrovnat, a tak se odcházelo do kabin za nerozhodného výsledku 1:1. Bohužel se nám nepodařilo navázat na dobrý první poločas a nakonec jsme prohráli 7:2. Za pochvalu stojí snaha mladších dorostenců v podání starších žáků hrát kombinační fotbal i přes nepříznivý výsledek. Utkání bychom jako obvykle nebyli schopni odehrát bez přispění již zmíněných starších žáků, kterým děkujeme.