Kategorie: Mladší dorost - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 16. kolo

DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Velké Němčice   HOSTÉ
2 : 2   poločas:  ( 1 : 2 )
Rozhodčí: Vodák Vladan - Vařacha Jan, Vrbka Jan Hřiště: Ivančice
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 50
35. Galstyan Edmont, 56. Galstyan Edmont  BRANKY  12. Ondrůj Enrigue, 16. Ondrůj Enrigue
brankář: Šic
obránci: Podhrázký , Šacher, Bořil D., Fuchs
záložníci: Vodák , Davtyán, Šnyrch , Bořil T.
útočníci: Galstyan , Pazourek
trenér: Krejčík Petr, Šnyrch Marek
Do utkání jsme vstupovali s velkým respektem k soupeři. Vzhledem k jeho umístnění v tabulce i počtu vstřelených branek. V sestavě nám chybělo několik hráčů, které skvěle zastoupili kluci ze starších žáků. Na začátku jsme byli trochu zakřiknutí a soupeř toho dokázal využít. Nejprve jsme v 11. minutě nepokryli centrovaný míč na zadní tyč a hráč soupeře vstřeli úvodní branku zápasu - 0:1. V 15. minutě jsme nezachytili kombinaci ve středu hřiště a následné zakončení na vzdálenější tyč - 0:2. Poté se však hra vyrovnala a několikrát jsme se dostali na dostřel hostující branky. Ve 34. minutě se na levé straně uvolnil Edmont Galstyan a přesnou střelou k tyči snížil na 1:2. I ve druhém poločase jsme pokračovali ve velmi dobrém výkonu. V 55. minutě využil důrazu Kuby Pazourka opět Edmont a technickým obloučkem vyrovnal na 2:2. Nadále jsme dobře kombinovali. V 66. minutě si na kolmou přihrávku za obranu naběhl Kuba Pazourek, ale sám před brankářem svoji šanci neproměnil. Do konce utkání už si žádné mužstvo brankovou příležitost nevypracovalo a utkání skončilo remízou. Na rozdíl od minulého zápasu jsme dnes předvedli dobrý výkon a i když nebyl korunován vítězstvím je třeba všechny kluky pochválit za bojovnost i nasazení.