Kategorie: Mladší dorost - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 18. kolo

DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Řečkovice   HOSTÉ
4 : 0   poločas:  (  2 : 0 )
Rozhodčí: Leitgeb Petr - Balaščák Dominik, Šlachtová Martina Hřiště: ---
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  25
15. Pazourek Jakub, 22. Davtyán Arman, 72. Ahrens Nikolas, 78. Šnyrch Patrik  BRANKY
brankář: Šic
obránci: Vodák , Šacher, Bořil D., Fuchs
záložníci:  Friedl , Davtyán, Šnyrch , Bořil T.
útočníci: Knotek , Pazourek
střídající: 17´ Ahrens za Pazourka, 40´ Galstyan za Knotka, 40´ Moltaš za Vodáka, 40´ Bobela M. za Friedla
trenér: Krejčík Petr, Šnyrch Marek
Přes změny v sestavě a hlavně díky jejímu doplnění hráči z žáků, jsme chtěli navázat na předchozí dobrý výkon. Od začátku jsme lépe drželi míč na svých kopačkách a lépe kombinovali. V 15. minutě využil zaváhání obrany hostí Kuba Pazourek a střelou na bližší tyč překvapil brankáře - 1:0. V 18. minutě nastřelil Patrik Šnyrch břevno. Ve 21. minutě byl faulován v pokutovém území Ahrens a Arman Davtyán se nemýlil - 2:0. Ve 46. minutě nevyužil svoji šanci Galstyan, když nedokázal prostřelit brankáře hostí. V 52. minutě hosté z přímého kopu nastřelili břevno naší branky. V 67. minutě přešel Davtyán s míčem u nohy přes tři obránce, ale jeho střela se bohužel nevešla mezi tyče branky hostí. V 71. minutě se hlavou prosadil Nico Ahrens a svůj debut v mladším dorostu si osladil brankou - 3:0. V 77. minutě se k odraženému míči na hranici šestnáctky dostal Paťa Šnyrch a přesnou střelou zvýšil na konečných 4:0. Přestože výkon nebyl, díky množství změn před i během zápasu, tak kompaktní, v pohodě jsme si došli pro další výhru.