DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Starý Lískovec   HOSTÉ
Rozhodčí: Polonec Milan - Sedláček Tomáš, Hudec Pavel Hřiště:  - - -
3. Bořil Tomáš  BRANKY  18. Rada Milan, 34. Rada Milan, 43. Rada Milan
obránci: Šacher, Bořil D., Vejvalka , Gacov A.
záložníci: Vodák , Davtyán, Galstyan , Bořil T.
útočníci: Friedl , Pazourek
střídající: 28´ Podhrázký za Galstyana, 40´ Bobela M. za Friedla
trenér: Krejčík Petr, Šnyrch Marek
Mladší svůj zápas začali aktivně a hned ve 2. minutě se do brejku dostal Tomáš Bořil a střelou na vzdálenější tyč překvapil brankáře i obranu hostí - 1:0. I v dalším průběhu zápasu jsme s favoritem (dle postavení v tabulce) držely krok, snažili jsme se o kombinaci a využívali každou možnost k protiútoku. V 18. minutě jsme však špatně reagovali na dlouhý míčvza obranu a útočník hostů pak obloučkem přehodil Jirku Šice v brance a vyrovnal na 1:1. Ve 34. minutě jsme si sami srazili centrovaný míč do vlastní branky - 1:2. Bohužel druhý poločas začal nejhůř jak mohl. Ve 41. minutě jsme hloupě faulovali v pokutovém území, ale Jirka Šic penaltu vyrazil. Ve 43. minutě jsme však zbytečně ztratili míč před naší šestnáctkou a hosté toho využili na zvýšení náskoku - 1:3. Po úvodním šoku jsme však i nadále pokračovali ve snaživém výkonu a kdyby se v 70. minutě Arman Davtyán místo nastřelené tyče trefil do branky hostí, mohlo být utkání v závěru zajímavější. Přes porážku zaslouží mužstvo (doplněné o 7 starších žáků) pochvalu za snahu a bojovnost.