Kategorie: Mladší dorost - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 21. kolo

DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   IE Znojmo   HOSTÉ
7 : 4   poločas:  ( 1 : 3 )
Rozhodčí: Kudělka Jaromír - Pleskač Jiří, Šlachtová Martina Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 30
39. Pazourek Jakub, 52. Davtyán Arman, 55. Davtyán Arman, 61. Gacov Adam, 68. Davtyán Arman, 74. Vejvalka Tomáš, 76. Davtyán Arman  BRANKY  16. Burda Jan, 22. Lehocký Vojtěch, 27. Krejčí Michal, 66. Blažíček Jaroslav
brankář: Šic
obránci: Šacher, Bořil D., Vejvalka , Fuchs
záložníci: Vodák , Davtyán, Šnyrch , Gacov
útočníci: Ahrens , Pazourek
střídající: 40´ Podhrázský za Ahrense, 40´ Albrecht za Šnyrcha
trenér: Krejčík Petr, Šnyrch Marek
V úvodu zápasu mladších jsme si vypracovali jako první šanci, ale Ahrensovu střelu brankář hostí vyrazil na roh. Hosté však potom využili našich hrubých chyb v obraně, když v 16. minutě vstřelili úvodní branku zápasu - 0:1. Ve 22. minutě už to bylo 0:2 a když ve 27. minutě hosté zvýšili už na 0:3 vypadalo to na nepříjemný debakl. Ve 39. minutě se nám podařilo brankou Kuby Pazourka snížit na 1:3. Do druhého poločasu jsme trochu změnili rozestavení a na hřiště se vrátili se snahou alespoň vyrovnat.  V 52. minutě vysunul David Bořil kolmicí Armana Davtyána, který křižnou střelou vstřelil kontaktní branku na 2:3. V 55. minutě si na Pazourkovi přihrávku naběhl opět Arman, který rozvlnil síť branky hostí a vyrovnal na 3:3. Obrat ve skóre dokonal v 61. minutě Adam Gacov, který se (ač nejmenší hráč na hřišti) prosadil hlavou a otočil skóre v náš prospěch na 4:3. Hosté se však nechtěli vzdát a v 66. minutě využili zaváhání naší obrany k vyrovnání na 4:4. Naštěstí jsme si hned vzápětí vzali vedení zpět, když se potřetí v zápase prosadil Arman Davtyán - 5:4. V závěru zápasu už jsme byli jednoznačně lepším týmem a díky brankám Vejvalky v 74. minutě a opět Davtyána v 76. minutě navýšili vedení na konečných 7:4. Po nepovedeném prvním poločase jsme výrazně zlepšeným výkonem utkání nakonec otočili a zaslouženě zvítězili.