Kategorie: Mladší dorost - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 24. kolo

DOMÁCÍ   Sn Brno   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
5 : 1   poločas:  ( 3 : 0 )
Rozhodčí: Špaček Jiří - Pátek David, Pham Patrik Hřiště: 30
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
15. Štěrba Martin, 37. Šebek Christian, 38. Coufal Ondřej, 50. Chalupa Dominik, 62. Coufal Ondřej  BRANKY  61. Davtyán Arman
brankář: Fuchs
obránci: Moltaš , Šacher, Bořil D , Gacov
záložníci: Hledík , Nováček , Bořil T.
útočníci: Davtyán
trenér: Krejčík Petr, Šnyrch Marek
Vlivem zranění a ostatních absencí jsme tentokrát museli nastoupit do utkání pouze v devíti hráčích!! Při zranění Jirky Šice musel do branky Robin Fuchs, který byl svým výkonem příkladem ostatním. Soupeř měl sice územní převahu, ale kdyby výsledek odrážel pouze na počet vyložených šancí, tak jsme vyhráli. Hned ve 2. minutě utekl domácí obraně Davtyán, ale zakončil jen vedle branky. V 9. minutě se situace opakovala, ale Arman pouze nastřelil brankáře domácích. V 15. minutě se po centru prosadil hlavou domácí hráč - 1:0. Ve 25. minutě natřelil Arman ve vyložené šanci pouze tyč domácí branky a bohužel neproměňování našich vyložených šancí pokračovalo, když ve 29. a 35. minutě neproměnil sólové úniky na branku domácích Arman. V závěru poločasu toho domácí využili a zvýšili svůj náskok z brejku  a střelou z dálky na 3:0. Přesto jsme i ve druhém poločase pokračovali ve statečném výkonu všech hráčů a zejména Kuba Hledík (věkem ještě mladší žák!) odehrál výborné utkání. Přesto domácí postupně využili svoji početní i výškovou převahu na vstřelení dvou branek. V 61. minutě se po dalším úniku tentokrát Davtyán prosadil a snížil na 1:5. Bohužel v další dvou příležitostech znovu selhal a tak utkání skončilo naší porážkou. Přesto si za předvedený výkon zaslouží všichni hráči velkou pochvalu.