Kategorie: Mladší dorost - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 25. kolo

DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Kuřim   HOSTÉ
5 : 2   poločas:  ( 3 : 1 )
Rozhodčí: Kudělka Jaromír - Chabiča František, Mikláš Libor Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 25
9. Bořil Tomáš, 21. Davtyán Arman, 33. Galstyan Edmont, 54. Davtyán Arman, 70. Galstyan Edmont  BRANKY  2. Dančák Jakub, 62. Zabadal Kryštof
brankář: Fuchs
obránci: Bobela M. , Šacher, Bořil D. , Moltaš
záložníci: Pazourek , Nováček , Galstyan , Bořil T.
útočníci: Davtyán
trenér:
Před zápasem mladšího dorostu nás čekaly dvě zprávy. Jedna dobrá a jedna horší. Ta dobrá byla, že nás na zápas bude víc, než v předchozím utkání na Slovanu Brno (9). Ta horší však znamenala, že nás bohužel nebude jedenáct :-( Utkání jsme tak odehráli pouze v deseti hráčích a větší část druhého poločasu už pouze v devíti hráčích!! O to víc vyniklo odhodlání, bojovnost a nasazení všech hráčů. Když hosté vstřelili hned ve 2. minutě úvodní branku na 0:1 vypadalo to na beznadějný boj. V 9. minutě však krásnou střelou vyrovnal Tomáš Bořil na 1:1. Ve 21. minutě se prosadil Arman Davtyan na 2:1 a ve 33. minutě ještě navýšil naše vedení Edmont Galstyan již na 3:1! Hosté měli sice územní převahu, ale naši branku takřka neohrozili. Naopak my jsme dokázali přecházet do rychlých protiútoků a ohrožovat branku hostí. V 54. minutě jsme vyšachovali obranu hostí a míč přes několik hráčů doputoval až k Armanovi, který s přehledem zakončil - 4:1. V 62. minutě se hostům podařilo snížit na 2:4, ale poslední slovo měl Edmont Galstyan, který byl jednoznačně nejlepším hráčem na hřišti. V 70. minutě prošel obranou hostí a podél brankáře zvýšil již na 5:2. Ačkoliv nám v závěru zápasu pomalu docházeli síly, soupeři jsme snížit nedovolili a zaslouženě vyhráli.