Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
Kurial Jakub  BRANKY  Novák Petr, Vodák Martin, Knotek Jakub, Šnyrch Patrik
obránci: Gacov    Fuchs    Albrecht    Hledík
záložníci: Vodák    Šnyrch    Bořil    Friedl
útočníci: Knotek    Novák
střídající: 50. Franěk - Vodák
vedoucí: Hron Tomáš
trenér: Šnyrch Marek, Šnyrch Radovan
  -~~Další 3 body s kvalitním soupeřem. Další vítězství mladšího dorostu - ze 4 zápasů jsme získali plný počet bodů. To se cení. V tomto utkání se nám velmi dobře povedl začátek. Hned ve 3. minutě utekl po pravé straně Vodák, ve vápně dal pod sebe a Novák usměrnil míč do prázdné branky. O 2 minuty později stejná akce jako přes kopírák. Tentokrát unikl Knotek a Vodák dává do prázdné /2:0/. Poté se hra vyrovnala a i soupeř ukazoval, že dokáže velmi dobře zahrozit. Naštěstí vždy pozorný Ahrens nepustil za svá záda žádnou střelu. Naopak ve 28. minutě dostal dobrou přihrávku na vlastní polovině Knotek a v úniku navýšil na 3:0. V druhé části hry jsme už neměli kvalitu prvního poločasu a zbytečnými nákopy a nepřesností jsme se dostávali zbytečně pod tlak. Soupeř však žádnou ze svých šancí nevyužil. Naopak ve 48. minutě trefil přesně trestňák Šnyrch a navýšil tak na 4:0. V 62. minutě jsme bohužel zbytečně propadli ve středu hřiště, čehož Podluží využilo a vstřelilo poslední branku utkání. - -