Kategorie: Mladší dorost - příspěvky k týmu

DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Medlánky   HOSTÉ
3 : 2   poločas:  ( 0 : 1 )
Rozhodčí: Petko Marko - Papuga David, Kokrda Roman Hřiště: Řeznovice
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 30
45. Ambrož Pavel, 64. Kožnar Martin, 70. Císař Ladislav  BRANKY  18. Huryta Jáchym, 77. Henzl Jakub
brankář: Ahrens
obránci: Adam (41´ Schwarz) - Hledík (20´ Hron) - Smutný - Franěk
záložníci: Kožnar Marek (Kožnar Martin) - Císař - Široký E. (67´ Šnyrch) - Široký T. (Friedl)
útočníci: Ambrož - Knotek D. (57´ Knotek J.)
trenér:
Opět jsme byli schopni utkání odehrát pouze za velkého přispění žáků a tímto jim za jejich neutuchající podporu děkujeme! V 18. minutě jsme obdrželi první branku utkání, i kvůli přehlédnutí faulu na polovině hřiště. Hosté díky němu získali míč, založili rychlý protiútok a vstřelili jedinou branku prvního poločasu. V tom druhém jsme již stříleli převážně my. Ambrož si na hranici velkého vápna výborně zpracoval míč a poslal jej za záda brankáře - 1:1. V 64. minutě jsme se dostali k zajímavé standardní situaci, kterou si na sebe k obrovskému překvapení všech vzal nejmenší hráč na hřišti Martin Kožnar. Jeho střela pro ty co ho znají již takovým překvapením nebyla. Martin uklidil míč přesně k tyči a poslal nás do vedení 2:1! V 70. minutě se prosadil Ladislav Císař pěknou střelou z dálky a navýšil tak vedení na 3:1.  V 77. minutě korigovali hosté na konečných 3:2, ale naštěstí se jim nepodařilo do konce zápasu vyrovnat, a proto nám patří všechny tři body. Na závěr musím říci, že všichni žáci zahráli skvěle a především díky nim jsme v neděli vyhráli. Vstřelili konec konců dvě branky!