Kategorie: Mladší dorost - příspěvky k týmu, 2017 / 2018 - 09. kolo

DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Velké Němčice   HOSTÉ
3 : 2   poločas:  ( 3 : 1 )
Rozhodčí: Rozhodčí: Kocman Jakub, Bělák Marek, Urbánek Martin Hřiště: Řeznovice
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 69
7. Albrecht Přemek, 33. Galstyan Edmont, 35. Galstyan Edmont  BRANKY  25. Lengál Tomáš, 58. Nečas Milan
brankář: Ahrens (41´ Brázda)
obránci: Gacov - Albrecht - Hledík (41´ Hron) - Franěk
záložníci: Široký T. (41´ Kožnar Martin) - Císař - Šnyrch (Široký E.) - Schwarz (50´ Friedl)
útočníci: Galstyan (41´ Ambrož) - Kožnar Marek
trenér:

Mladší dorost výsledkově napravil zaváhání ze Starého Lískovce, herně to ovšem není ono. Jde velmi poznat, že spousta kluků hraje již za starší dorost a koneckonců i kluci, co nám pomáhají z žáků, mají většinou již zápas v nohách. Proto naše předváděná hra často postrádá výraznější tempo a náboj. Což je částečně pochopitelné, ale zároveň po našich chlapcích požadujeme, aby vždy hráli na sto procent. Již v sedmé minutě se trefil Přema Albrecht z rohového kopu. Ve 25. minutě bylo vyrovnáno. V minutě 33. a 35. se trefil dvakrát Galstyan. Ve druhém poločasu jsme v 58. minutě inkasovali, když si Honza Brázda srazil míč do vlastní sítě - 3:2 Do konce zápasu se ale již nic výraznějšího neodehrálo a my udrželi stav 3:2.