DOMÁCÍ   FC KUŘIM   vs.   FC IVANČICE   HOSTÉ

Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
obránci: Franěk   Fuchs    Hron    Albrecht
záložníci: Hledík    Šnyrch    Bořil T.     Vodák
útočníci: Friedl    Knotek
střídající: 8. Smutný-Hron,  53. Kožnar Martin-Knotek,  57. Kožnar Marek - Hledík,  57.Schwarz-Šnyrch
vedoucí: Hron Tomáš
trenér: Šnyrch Marek, Šnyrch Radovan
  ~~Utkání dvou rozdílných poločasů. První část vyrovnaná se spoustou vyložených šancí na obou stranách. Branku se ale podařilo vstřelit pouze nám, když Knotek v 8. minutě v úniku sám před gólmanem nezaváhal /0:1/. Do druhé části hry obě mužstva výrazně prostřídala, my jsme na tom však byli herně lépe a soupeře téměř k ničemu nepustili a přidali pouze další dvě branky. Nejprve v 64. minutě vystihl malou domů soupeře Friedl a po kličce gólmanovi navýšil na 0:2. V 70. minutě šel sám na brankáře Vodák, klička co mu udělal byla příliš dlouhá, přesto se mu však ještě podařilo dostat míč před branku, kde stál připravený Friedl /0:3/.- - -