Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
obránci: Schwarz, Smutný, Sladeček, Adam
záložníci: Vavřík, Černý, Kožnar. Martin, Jabubec
útočníci: Maša, Matoušek
střídající: Kožnar Marek, Široký Erik, Dan Knotek, Sedláček, Svoboda
vedoucí: Svoboda
trenér: Kožnar, Maša
     Na první zápas podzimní části Krajského přeboru  Mladšího dorostu jsme zajížděli na hřiště týmu ČAFC Brno.  Věděli jsme o jak kvalitního soupeře se jedná,  a tak naší snahou bylo být od prvních minut zápasu aktivní, hrát kombinačně, držet míč na svých kopačkkách a nepouštět rychlé a šikovné soupeřovi útočníky do brejků.
     Úvod zápasu patřil našim hrůčům, kdy se jim dařilo držet se taktických pokynů trenůerů, nepouštěli soupeře do hry, drželi míč a dobře kombinovali. Z toho pramenily i šance, kdy první přišla hned v 2 minutě, kdy na hranici 16 byl faulován náš pronikající hráč, ale  následný přímý kop by z naší strany zakončen nad soupeřovu bránu. Další šance přišla o chvíli později, kdy ze soupeřova rohu kluci  podnikli  rychlí protiútok, který byl zakončen pěknou střelou k tyči, ale soupeřův brankář míč na poslední chvíli vyrazil. Soupeř se dostával před naši bránu velice sporadicky a pokud se již za naši obranu dostal, tak  z ofsajdových situací, kdy pomezní rozhodčí jasné ofsajdové situace zjevně úmyslně přehlížel a hráče soupeře situace nechával dohrát.  To se bohužel negativně projevilo i na hře našeho družstva neboť  těchto nepravostí nebylo možné si nevšimnout i ze strany hráčů,  když se jednalo hned o tři protiútoky jdoucí po sobě.  Od té doby se hra začala kouskovat přibývalo osobních  soubojů a více se diskutovalo než hrálo. Naši hráči se i přes tento vývoj zápasu snažili být aktivní a jejich aktivita se jim vyplatila v 22 minutě, kdy po faulu na našeho hráče u naší 16 jsme rozehrávali přímý kop, Martin Kožnar na středu hřiště potáhl míč do volného prostoru navázal na sebe dva protihráče, předal na pravou stranu nabíhajícímu záložníkovi, který odcentroval na malé vápno, kde centr přesně našel hlavu našeho útočníka Šimona Matouška, který otevřel skóre a naši se ujali vedení 1:0.  Radost našim klukům ze vstřeleného gólu  nevydržela dlouho, protože pomezní rozhodčí  hned z následujícího protiútoku opět  neodmával zcela jasný  ofsajd soupeřova záložníka, který byl více než  metr  za naší obranou, tento potáhl míč do pokutového území a přesně naservíroval míč na zadní tyč, kde jej do brány dopravil  jeho spoluhráč a vyrovnal tak v 25 minutě na 1:1 Tak skončil také poločas utkání.
     I v druhém poločase byl náš tým v úvodu jasně lepší a v 45 minutě si vypracovali  i jasnou gólou příležitost, kterou kdyby se podařilo proměnit zápas by se vyvýjel jinak, ale náš útočník  ve vyložené šanci nastřelil pouze tyč a byl to právě soupeř, který následně dokázal svoje gólové příležitosti  využít. V 50 minutě  soupeř dlouhým nákopem našel na pravé straně útočícího hráče, který  přes našeho obránce vystřelil a překvapil našeho brankáře, který byl v protipohybu a již nedokázal míč chytit a soupeř se ujal vedení 2:1. Naši hráči i nadále nepolevovali v tlaku na soupeře a to i s vědomím, že v daný čas měl soupeř o jednoho hráče v poli méně, neboť při obraném zákroku se zranil domácí hráč a  zápas již nedohrál. To ale opět netrvalo příliš dlouho, neboť rozhodčí opět zasáhli do utkání, našemu stoperovi po zákroku na útočícího hráče udělili rovnou červenou kartu a síli na hřišti se opět vyrovnali. Tomu již naši hráči nedokázali vzdorovat a byla na nich vidět flustrace a bezmoc. To se projevilo i na koncentraci hráčů a násldně po dvou chybách při naší rozehrávce darovali soupeři ještě dvě lasiné branky. Kluci se snažili  s výsledkem ještě něco udělat, ale následné střelecké pokusy se již mezi tři tyče nevešli a utání tak skončilo 4:1 ve prospěch domácího celku.

V dalším kole KP  přivítáme na vlastním hřišti dne 17.8.2019 od 12.15 hod., mladší dorostence z Veselý nad Moravou.