DOMÁCÍ    FC Ivančice   vs.    FC Slovan Rosice   HOSTÉ
obránci: Židel - Hledík - Sladeček - Pavlík
záložníci: Maša - Svoboda - Kožnar Martin - Široký E.
útočníci: Kožnar Marek - Matoušek
střídající: Adam, Jakubec, Vavřík, Vejvoda, Široký Teo,  Nešpůrek J.
vedoucí: Svoboda
trenér: KOžnar Miloš, Maša
   Ve třináctém kole Krajského přeboru Mladšího dorostu naši dorostenci přivítali na domácím hřišti tým FC Slovan Rosice a před domácími diváky chtěli naši mladší dorostenci předvést stejně kvalitní výkon jakým se prezentovali v předchozích zápasech.
     Z počátku utkání naši hráči byli aktivní a hned v druhé minutě mohl otevřít skóre Tomáš Maša, který potáhl  po pravé straně míč do  vápna, ale střelou našel pouze připravéného brankáře.  I nadále naši hráči měli územní převahu a vytvářeli si slibné šance, ale ani Martin Kožnar ani Šimon Matoušek  ve svých šancích neměli přesnou  mušku a jejich  střely se nevešli mezi tři tyče. Do  dvacáté minuty byli naši hráči lepším týmem, ale pak z ojedinělé akce, kdy nabíhající útočník soupeře dostal přesnou přihrávku za naši obranu svoji šanci využil a vstřelil úvodní gól  zápasu.  Naši hráči se ocitli v útlumu a najednou  se jim přestali dařit kombinace, jako by si nevěřili, prohrávali osobní souboje a soupeře se dostával stále více do tlaku a zakončení.   Na konci prvního poločasu došlo k fatální chybě v obraně, kdy soupeřův útočník se lacino dostal k míči a sám před našim brankářem svoji nabídnutou šanci využil a do kabin  naši hráči odcházeli za stavu 0:2
     V druhém poločase došlo v našem kádru k prostřídání  hráčů aby se hra oživila a kluci dostali nový impuls a chuť do hry. Bohužel hned na začátku druhého poločasu došlo k nedorozumění v naší obraně při ofsajdové situaci, kdy naši hráči přestali hrát v domění, že se jedná o ofsajdové postavení hráče soupeře na kterého mířil míč, čehož využil jiný soupeřům hráč a klidu překonal našeho brankáře potřetí.  Naši hráči se však i za takto nepříznivého stavu nevzdávali a snažili se se zápasem ještě něco udělat.  Postupně  se začali prosazovat naši zkušení hráči, kteří dělali soupeřům svojí rychlostí a herní kvalitou značné problémy.  Svůj sílící tlak  naši hráči dokázali využít ke vstřelení dvou branek v zormezí dvou minut a snížili tak stav utání na 2:3.   Na našich hráčích byla vidět snaha o vyrovnání utání a soupeř v ke konci zápasu jen nakopával míče co nejdál od své brány, ale  ve zbývajícím čase  se našim hráčům  nepodařilo  vstřelit  vyrovnávací gól,  ikdyž šance ke vstřelení gólu  hráči měli, a utání tak skončilo těsným vítězstvím  týmu Slovanu Rosice.
     Další a poslední utkání v podzimní části soutěže  naši dorostenci odehrají dne 3.11.2019 na domácím hřišti proti týmu FC Kuřim.