Kategorie: Mladší dorost - příspěvky k týmu, 2016 / 2017 - 02. kolo

14.8.2016 VELKÉ NĚMČICE - FC IVANČICE 3:4 (1:2)

DOMÁCÍ   VELKÉ NĚMČICE   vs.   FC IVANČICE   HOSTÉ
3 : 4   poločas:  ( 1 : 2 )
Rozhodčí: Jiří Špaček Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
Vojtěch Láska, Richard Pirmajer, Julien Kleeb  BRANKY  Tomáš Bořil, Jakub Knotek, Edmont Galstyan, Ladislav Císař
brankář: Petr Novák
obránci: Jakub Smutný    Přemek Albrecht    Jakub Hledík    Adam Gacov
záložníci: Erik Široký    Tomáš Bořil    Edmont Galstyan    Jakub Knotek
útočníci: Michal Friedl    Ladislav Císař
střídající: Teo Široký    Martin Kožnar    Jakub Adam    Patrik Šnyrch    Martin Vodák
vedoucí: Tomáš Hron
trenér: Marek Šnyrch    Radovan Šnyrch
  ~~Přesto, že někteří kluci měli v nohách již utkání za starší dorost, měli jsme celé utkání mírnou převahu. Tuto výhodu jsme dokázali zužitkovat ve 22. minutě, když Císař udržel odkopnutý míč, posunul na Širokého, jenž nádherně našel nabíhajícího Bořila, který sám před gólmanem nezaváhal /0:1/. V 34. minutě se snažil Bořil vysunout Knotka, jeho přihrávku však zachytil soupeř, udělal ale chybu, míč mu vypíchl opět Knotek, který po klice gólmanovi zvyšuje na 0:2. Bohužel opět inkasujeme do šatny po chybné rozehrávce ve středu hřiště a následném brejku /1:2/.
Do druhého poločasu jsme vlétli a v 45. minutě přidáváme 3 branku. Po kombinaci z obrany posunul Bořil na Galstyana a ten levou k tyči navyšuje. O 3 minuty později jsme sehráli roh nakrátko, míč převzal Galstyan obešel soupeře a dal pod sebe Císařovi, který přesnou střelou navyšuje na 1:4. Poté jsme polevili a hráli pouze „údržbu“, což se nám vymstilo v 77. minutě. Útočník soupeře si z naší obrany udělal kuželky a snižuje na 2:4. Závěrečnou branku utkáni jsme dostali na závěr v 80. minutě z trestného kopu.- - -