Kategorie: Mladší dorost - příspěvky k týmu, 2017 / 2018 - 07. kolo

Mladší dorost - remíza s FC Soběšice

14.9.2019 FCI - FC Soběšice 1:1

Sezóna:    2019 / 2020
Soutěž:   Krajský přebor 
  Mladší dorost
Kolo: Datum zápasu:    14.09.2019
DOMÁCÍ    FC Ivančice   vs.    FC Soběšice   HOSTÉ
1 : 1   poločas:  (  0  :  1  )
Rozhodčí:  Titz Hřiště:  tráva
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  40
49. Vavřík  BRANKY   
  ČK  
  ŽK  
  Sestava FC Ivančice:
brankář: Nešpůrek
obránci: Židel - Smutný - Schwarz - Adam
záložníci: Knotek - Svoboda - Vavřík - Široký E.
útočníci: Kožnar M. -  Vejvoda
střídající: Černý, Jakubec, Pavlík, Sedláček, Sladeček
vedoucí:  
trenér: Kožnar Miloš, Maša Silvetr
  Sestava soupeře:
brankář:  
obránci:  
záložníci:  
útočníci:  
  Komentář FC Ivančice:
     V sedmém kole KP naši mladší dorostenci přivítali na domácím hřišti tým FC Soběšice a před domácími fanoušky chtěli  předvést stejný výkon jako předvedli  o minulém výkendu ve Vyškově.  Již zápas staršího dorostu s týmem FC Soběšice naznačil, že zápas nebude jednoduchý a bude záležet na týmové souhře a disciplinovanosti všech hráčů.
     Bohužel hned v první minutě zápasu jsme nezachytili nákop na soupeřova útočníka, obránce prohrál souboj o míč a po nedorozumění s brankářem soupeřův útočník lehce pod padajícím brankářem otevřel skóre zápasu. Chvíli našim hráčům trvalo než se uklidnili, dostali klid na kopačky.  Postupně začali kontrolovat hru a začali soupeře přehrávat svojí kombinační hrou, ale když se dostali do zakončení, tak na správném místě byl vždy postavený brankář soupeře. První velkou šanci na skórování  měl v 7 minutě Peťa Vavřík, který  na středu hřiště měl volný prostor, potáhl míč a vyslal krásnou tvrdou střelu, kterou brankář vyrazil na roh. V 19 minutě neprostřelil soupeřova brankáře  Dan Knotek, v 27 mintě brankáře nepřekonal ani Martin Konžnar a když soupeř ve 30 minutě nepotrestal naši obrovskou hrubku v obraně skončil poločas 0:1 ve prospěch dorostenců ze Soběšic. 
     V druhém poločase naši začali stejně aktivně jako hráli v první půli zápasu s cílem překlopit vývoj zápasu  na naši stranu. Gólu se naši kluci dočkali v 48 minutě, kdy po faulu těsně před 16 se k míči postavil Franta Sladeček a posadil přesný centr na hlavu Peťe Vavříka, který vyrovnal stav utkání na 1:1.  I ve zbývajícím čase zápasu se snažili být naši hráči aktivní vytvářeli si dobré příležitosti ke vstřelení gólu, ale při zakončení chybělo i trochu štěstí a soupeře držel ve hře svými zákroky brankář soupeře.  Na konci zápasu měl ještě soupeř dvě šance  obrátit skóre na svoji stranu, ale ani  protihráčům se nepodařilo vstřelit gól a zápas tak skončil remízou 1:1. 
     Po sedmém kole  našim mladším dorostencům patří 3 příčka s dosaženými 13 body za 4 výhry, jednu remízu a jednu prohru. Na další zápas naši dorostenci zajíždí v neděli 22.9.2019 do Dubňan, kde se utkají s aktuálně druhým týmem KP což  je záruka, že se bude jednat o velice atraktivní uktání na které vzeme všechny příznivce ivančického fotbalu.
  Komentář ostatní:
  - - -
  Foto:   
  Video:   
  Poznámka:   

print Formát pro tisk