25.,35.  Černý Filip, 48. Matoušek Š.  BRANKY
záložníci: Široký, Vavřík, Černý, Jakubec
útočníci: Vejvoda, Matoušek
střídající: Kožnar Marek, Svoboda, Sedláček, Sladeček
vedoucí: Svoboda
trenér: Kožnar Miloš, Maša Silvestr
     Ve třetím kole KP Mladšího dorostu naši maldší dorostenci přivítali soupeře z Veselí nad Moravou, se kterým byly vždy vyrovnané a atraktivní utkání, neboť obě mužstva preferují rychlý kombinančí fotbal a proto jsme se mohli těšit na kvalitní, ale o to více težší utkání.
    Úvod zápasu patřil našemu soupeři, i když z počátku to vypadalo, že naše mužstvo bude mít herně navrch, ale projevila se u nás určitá nezvozita, která vyústila hned ve třeí minutě k naší chybě při rozehrávce, kterou soupeř zachytil potáhl míč po pravé straně hřiště, dostal se za naší obranu a naservíroval míč  na malé vápno, kde jej u zadní tyče  spoluhráč dopravil do naší brány. Soupeř se tak ujal vedení 1:0.  Postupem času si naši hráči začali více věřit, začali víc běhat, nabízet se a kombinovat, což vedlo k vytváření si slibných šancí, které se bohužel nedařilo gólově zakončit, jako třeba hlavička Šimona Matouška, který pouze orazítkoval břevno soupeřovi brány.  Sílící tlak našecho družstva vedl k mnoha faulům ze strany soupeře  na naše hráče před pokutovým územím. Ve 14 minutě  po faulu na pronikajícího Erika Širokého těsně před hranicí 16  si míč postavil ke střele Petr Vavřík, ale brankář jeho tvrdou ránu vytěsnil.  Ve 22 minutě měl na  noze vyrovnání Erik Široký, který prošel přes obranu, ale z malého vápna těsně břed brankářem přestřelil. Hned z následující akce se nepodařilo vyrovnat ani Filipu Černému, který po indivyduální akci prošel přes střed celou soupeřovu obranu, ale těsně před brankářem soupeře již neměl sílu na zakončení a tak jeho průnik  gólem neskončil. V 24 minutě  naši kopali  další trestný přímý kop a Filip Černý se konečně dočkal gólu, když přesný centr hlavou  uklidil do soupeřovi brány.  To, že skóre 1:1 nevydří dlouho bylo jen otázkou času.  V  daném úseku zápasu byl tlak na soupeře  z naší strany orpavdu velký a na  našich hráčích byla vidět  snaha o vstřelení dalšího gólu do sopeřovi brány.  V 31 minutě byl blízko vstřelení gólu opět Šimon Matoušek, ale opět orazítkoval pouze tyč soupeřovi brány.  Naši hráči se vedoucího gólu dočkali ve 35 minutě, kdy Filda Černý po  sérii narážeček prošel opět za obranu soupeře a tentokrát již nedal brankáři žádnou šanci a vstřeli svůj druhý gól v zápase.  Do kabin tak šli naši kluci za příznivého stavu 2:1
     Druhý poločas naši začali opět ve velkém stylu. Soupeři nepůjčili míč, který drželi na svých kopačkách,  dobře se  na hřišti pohybovali a svým pohybem dělali soupeři velké problémy, kdy soupeř míče pouze odkopával za postranní čáry hřiště.  Ze dvou rohů se  klukům skórovat sice nepovedlo, naslřelili opět pouze tyč, ale hned v 47 minutě po krásném přenesení hry z  pravé strany na levou se k míči dostal Petr Vavřík, který využil  nepokrytého prostoru ve středu hřiště vystřelil na soupeřovu bránu tvrdou střelu kterou brankář pouze vyrazil a dobíhající útočník Šimon Matoušek  míč dorazil za záda soupeřova brankáře.  Stav 3:1. I za tohoto stavu naši nepolevovali v tempu, ale hra se odehrávala spíše ve středu pole. V 61 minutě  se do slibné šance dostal opět Šimon Matoušek, kterému naservíroval míč na malé vápno Martin Kožnar, ale Šimon nechal svým zákrokem vyniknout soupeřova brankáře.  V 65 minutě ještě zahrozil soupeř, kdy z ojedinělé akce se za naši obranu dostal po pravé straně soupeřův kapitán, ale po delším sprintu a již tísněn našim obráncem vystřělil pouze do náruče našeho připraveného brankáře. Skóre se tak jíž do konce zápasu nezměnilo a naši kluci si po dobrém výkonu připsali první cennou výhru s velice silným a kvalitním soupeřem.
     Na další zápas dorostenci zajíždí dne 25.8.2019 do Starého Lískovce v Brně, kam zvedem všechny příznince a fanoušky našich dorostenců.