DOMÁCÍ   Slatina    vs.    FC Ivančice   HOSTÉ
obránci:   Kožnar - Sedláček  - Sladeček  - Pavlík
záložníci: Jakubec - Svovoda -  Maša - Široký E.
útočníci: Matoušek - Vejvoda
střídající: Smutný, Adam, Černý, Lukášek, Široký T, Židel
vedoucí: Svoboda
trenér: Kožnar Miloš,  Maša Silvestr
   Po víkendovém volnu naši mladší dorostenci nastoupili  na půdě Brněnské Slatiny a chtěli navázat na kvalitní výkon z předchozího utkání v Boskovicích.
     Již od počátku se zápas hrál ve vysokém tempu a zpočátku se šance střídaly na obou stranách, ale bez gólového zakončení. Postupně naši hráči začínali více přebírat iniciativu, lépe kombinovali a nažili se více držet míč na svých kopačkách což vedlo  k  větší územní  převaze a tlaku, ale  při zakončení našich akcí nám chybělo více klidu  a také štěstí.  Proto poločas utkání skončil  bez  branek.  V druhé půli zápasu  došlo k prostřídání  hráčů  což do značné míry oživilo naši hru směrem dopředu, tlak na soupeřovu bránu  s přibývajícími  minutami sílil a bylo jen otázkou času, kdy  se naši hráči dočkají branky.  Nakonec v závěru utkání kdy již soupeř pouze bránil  vstřelili naši hráči dvě branky a zápas zaslouženě vyhráli v poměru 2:0.