Kategorie: Mladší dorost - příspěvky k týmu

Mladší dorost - zhodnocení jarní části

Út 04.07.2017

Zhodnocení jarní části sezóny 2016/2017  –  MLADŠÍ DOROST

Mladší dorost přezimoval na výborném druhém místě a na jaře pokukoval po příčce nejvyšší. Ta nám nakonec utekla o šest bodů a tak jsme se "museli spokojit" s místem druhým. Chlapci podávali po většinu sezóny výborné výkony a sbírali spoustu bodů. Naše nejlepší utkání přišlo s konečným vítězem z Kyjova, kterého jsme na domácí půdě porazili 3:0. Tento zápas měl z obou stran divizní parametry a byl obrovským příslibem do budoucna. Bohužel jsme na tento zápas nedokázali navázat a sérií špatných výkonů i výsledků jsme si zmařili potenciální útok na titul. Nutno dodat, že naši hráči za sebou měli dlouhou a vysilující zimní přípravu, ve které odehráli velké množství zápasů a už tak neměli na konci sezóny sílu na boj o prvenství a navíc ještě někteří nastupovali za starší dorost. I tak panuje se sezónou obrovská spokojenost, protože jsme si dokázali, jak moc talentované toto mužstvo je a do budoucna je velikým příslibem. Za zmínku stojí i fakt, že se stal Monty Galstyan se 41 (!!!) brankami nejlepším střelcem soutěže. Doufáme, že naše spolupráce bude s chlapci stále stejně plodná a během jejich účinkování v dorostu ten krajský přebor vyhrajeme!

Nejvíce odehraných minut: Tomáš Bořil (1843 minut = 25 zápasů), Nikolas Ahrens (1683 minut = 21 zápasů), Patrik Šnyrch (1603 minut = 25 zápasů)

Nejvíce vstřelených branek: Galstyan 41, Bořil 16, Knotek 12