O
Z
Ú

komentář FC Ivančice

S ohledem na některé absence jsme nastoupili do utkání bez náhradníků a se třemi staršími žáky. První poločas byl vyrovnaný, když dvě šance domácích zlikvidoval Šic v brance, naopak naši největší šanci ze 30. minuty nedotáhl do úspěšného konce Gacov. Ve 33. minutě se zranil Kuba Chabina a zbytek zápasu jsme dohrávali v deseti :-(  Do vedení se domácí dostali až v 53. minutě, když jsme nechali příliš volného místa na pravé straně naší obrany a domácí hráč střelou k tyči vstřelil úvodní branku - 1:0.

V 65. minutě mohl, vyrovnat Moltaš, ale sám před brankářem nedal. V 68. minutě se Moltaš dostal znovu sám před brankáře, ale i tentokrát mířil pouze vedle branky domácích :-(  Nedáš - dostaneš se potvrdilo v 72. minutě, když jsme nepokryli hlavičkujícího domácího hráče, který ze tří metrů zvýšil vedení domácích na 2:0. V 76. minutě jsme se kombinací přes několik hráčů dostali míč až do šestnáctky domácích a David Viklický střelou k tyči snížil na 2:1. Kontaktní branka přišla pozdě a ve zbývajících minutách utkání už jsme vyrovnat nedokázali.

Přes porážku jsme - i v deseti hráčích - byli domácím víc než vyrovnaným soupeřem.