DOMÁCÍ   Rosice   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ

Rozhodčí:  Šenkýř Petr, Paulík Martin, Minařík Stanislav Hřiště:  - - -
8. Vaverka Daniel  BRANKY  31. Široký Teodor, 79. Galstyan Edmon
obránci: Gacov - Albrecht - Hledík (60´ Hron) - Smutný (46´ Ambrož)
záložníci: Friedl - Císař - Knotek (59´ Šnyrch) - Bořil T.
útočníci: Široký Teo (60´ Galstyan) - Široký Erik (41´ Schwarz)
trenér:
 V tomto zápase (a v mnoha dalších) nám ohromně pomohli starší žáci. Jakub Smutný, Erik Široký, Teo Široký, Samuel Schwarz a Laďa Císař. Všichni předvedli výborný výkon a pomohli nám k výbornému výsledku. I když začátek nebyl stejně jako u starších růžový. Nico Ahrens podběhl centr a prohrávali jsme 1:0. Naštěstí se ze své chyby brzy vzpamatoval a nakonec odchytal solidní zápas. Ve 30. minutě bylo vyrovnáno, kdy Bořil utekl a posílal míč před bránu, kde si jej našel Teo Široký a srovnal na 1:1. Výborně Teo! Následoval ohromně vyrovnaný boj a z obou stran dobrý fotbal. V 60. minutě jsme poslali do hry i „mazáky“, kteří odehráli celé utkání za starší a doufali jsme, že svou kvalitou dopomůžou k vítězství. I přestože to tak zpočátku nevypadalo, tak nakonec pomohli. A náramně. V 79. minutě jsme vybojovali standardku blízko soupeřova vápna. Šnyrch poslal centr do vápna, kde o něj svedl souboj Hron a odrazil se do země nikoho. Tam si jej našel Šnyrch, poslal ho stříleně před bránu, kde ho nabíhající Galstyan již v poslední 80. minutě posílá do prázdné brány. 1:2. Zavládla obrovská euforie a za ovací skvělých fanoušků jsme devedli utkání do vítězného konce.