Mladší přípravka

Okresní přebor - OP mladší přípravka - sk. B

Nejnovější příspěvek k týmu...

Mladší přípravka - víkendové výsledky

14-15.10.2017

příspěvek přidán: Úterý 17. října 2017
Aktuální informace pro tým Mladší přípravka
icon Roman Kudělka 603304678, tréninky vše Ivančice: úterý 16:30-18:00, čtvrtek UT 17:00-18:30, pátek 16:30-18:00.
icon Dnes pátek 1/9 trénink rušíme, začalo pršet a nemá přestat
icon Trénink v pátek 1/9 v ŘEZNOVICÍCH 16:30, sobota 2/9 turnaj Ivančice - stavíme 2 teamy sraz 9:00- 9:15 - cca do15, v neděli 3/9 hrajem v Podolí ve 13h (sraz 12:15) okres a v Zastávce v 10h(sraz 9:15) 3.tř., nominaci upřesníme ...
icon Neděle 27.8. lokomotiva H.Heršpice, ul. Sokolova, sraz 8:45, do15 h, nominace: Huczmann, Benda, Misař, Kilián, Pokorný Patrik, Kudělka Olda, Petrák Adam,
icon úterý 22.8. přátelák v Řeznovicích, sraz do 17:00, nominace všichni z 2009, 2010, 2011, 2012
icon Mladší přípravka, ročník 2009 a mladší, zahajujem přípravu, zatím v prázdninovém tempu, tréninky již tento pátek, a dále i úterky od 16:30
icon Zdravím všechny, připravujeme letní soustředění pro naše kluky.Místo konání Řeznovice-kabiny.Začátek soustředění 17.8. od 15 hod - 20.8.2017 od cca 10hod. Prosíme o potvrzení účasti Vašeho dítěte do 30.7.2017. Předpokládaná cena za dítě cca 900,-.
icon Jen pro potvrzení - tréninková sezóna je již za námi, uvidíme se v srpnu, děkuji všem za pěknou sezonu!
icon V neděli 25.6. turnaj v Řeznovicích, sraz v 8:00 nejpozději, v nominaci jsou všichni hráči mladší přípravky, event. neúčast hlaste, díky!
icon 24.6 jedeme na turnaj do Lednice.Sraz 6.30 u stadionu pojedeme autobusem.nominace JELÍNEK,POKORNÝ M,LUKÁŠEK,HUCZMAN,VAŠULÍN,KUBÍK KROUTIL,KUDĚLKA,FUČÍK. Vyhlášení turnaje 13.20,návrat cca 16.00 prosím potvrdit účast děkuji.
icon tento víkend volno, příští sobota 24.6. turnaj v Lednici (nominaci upřesníme), v neděli 25.6. turnaj v Řeznovicích - nominace - všichni z ml. přípr. (postavíme 2 teamy),
icon v pátek 9/6 v Řeznovicích 16:30-17:00 sraz, v sobotu 10/6 oslava ke 105 letům fotbalu v Ivančicích s předáním pamětních medailí (viz úvod), náš sraz již v 14:30, zahrajem fotbal na umělce a pak mrknem na áčko
icon 4.6 poslední kolo v Ivančicích sraz 8.30 NOMINACE JELÍNEK,LUKÁŠEK,VAŠULÍN,NAVASARDIAN,JAKUBEC,KROUTIL,KUBÍK KUDĚLKA,FUČÍK.
icon "B" team, závěrečné kolo, sobota 3.6. v Říčanech, sraz v 9:00 (hrajem v 9:30,+ Troubsko, nominace: Kilián, Huczmann, Záviška, Pokorný Patrik, Fajmon, Kudělka Eda, Lengyel Jan + Jakub
icon 3.6 sehrajeme poslední kolo ks kola na hřišti v Řeznovicich sraz 13.30 předpokládaná sestava JELÍNEK,VAŠULÍN,POKORNÝ M,LUKÁŠEK,HUCZMAN,KROUTIL,KUDĚLKA.KUBÍK,FUČÍK.STEHLÍK. Prosím dejte vědět vim,že někteří kluci jsou pryč.
icon Plánuje se ukončení sezony pro mladší přípravku v pátek 9.6 cca od 17.00 na hřišti v Řeznovicích.Potřebuji vědět kdo se zůčastní a v jakém počtu,kvůli občestení atd...........Dejte mi prosím vědět .
icon JMKFS - kraj, sobota 27.5., jedem do Znojma autobusem, sraz 7:50 u hřiště, (8:00 start), nominace: Jelínek, Kroutil, Pokorný Martin, Huczmann, Kudělka Eda, Misař, Lengyel Jan, Benda, Jakubec
icon "B" team, pátek 26.5. doma v Ivančicích, sraz v 16:30 (hrajem v 17h.,Říčany+ D.Kounice), nominace: Pokorný Patrik, Huczmann, Sakánek, Záviška, Benda, Misař, Fajmon, Kudělka Eda, Lengyel Jan + Jakub
icon 26.5 pátek hrajeme v Rosicích sraz 17.00 nominace JELÍNEK,STEHLÍK,POKORNÝ.M,VAŠULÍN,LUKÁŠEK,JAKUBEC,KROUTIL KILIAN FUČÍK. prosim potvrdit ůčast děkuji.
icon "B" team, po změně času hrajem ve středu 24.5. ve Střelicích již v 17:30 (+ D.Kounice), sraz v 17hod, nominace: Pokorný Patrik, Kilián, Sakánek, Záviška, Benda, Misař, Fajmon, Kudělka Eda, Lengyel Jan + Jakub, team vede p. Benda

Mladší přípravka - příspěvky k týmu

Mladší přípravka - rozpisy zápasů

Mladší přípravka - soupiska