Kategorie: Mladší přípravka - příspěvky k týmu, Zprávy výboru

Hodnocení sezóny 2015/2016 mladší přípravka (ročník 2007)

Den se sešel se dnem a máme tu konec další, již druhé, společné sezóny. I přesto, že jsme na začátku skladali náš tým postřípkách a pomaleji, podařilo se nám sestrojit dokonale fungující tým.Během podzimu jsme ladili detaily a zapojovali nové hráče, ale v zimní přípravě jsme již pracovali dle našich představ ( viz. článek zimní příprava).  Po takhle vydařené zimě nás čekal velmi těžký úkol, udržet naši výkonnost po celé jaro.

 Zpočátku se zdálo, že vše půjde podle plánu, to když naši borci suveréně vyhráli Jarní pohár přípravek v Heršpicích bez jedinné prohry. Pak jsme ovšem, plní očekávání, vyrazili na turnaj do Třeště u Jihlavy, kde nás čekal výkvět toho nejlepšího z ročníku 2007, zejména z České strany Vysočiny (Sparta Praha, Bohemians Praha, Viktorka Plzeň a Praha, Zbrojovka, Vysočina Jihlava,  Baník Ostrava, Slovan Bratislava a MyJ) celkem se zůčastnilo 20 týmu. Hned první zápas s domácí Vysočinou nám ukázal, jak moc je náš tým nervozní. Po jasné prohře se kluci částečně zklidnili a jejich hra se blížila tomu, co jsme hrali doposud.  Ve skupině jsme sice neuhráli ani bod, nicméně jsme prohrávali smolně o gól maximálně o dva, jelikož jsme se neuvěřitelně trápili v koncovce. Bylo jasné, jakmile příjde první vyhra tým to neuvěřitelně zvedne!!!  Naštěstí jsme se dočkali ve skupině o umístění a hned naši kluci ožili a bylo krása pozorovat jejich hru. V této skupině nás porazil už jen Baník Ostrava a zbylé zápasy jsme vyhráli, čímž jsme se umístili na velmi krasném 15. místě. Nicméně nabrané zkušenosti byli k nezaplacení!!!

Jak moc jsme načerpali z tohoto turnaje nám ukazal hned druhý den, kdy jsme zajeli na KS do Znojma. Zde jsme sehráli dva zápasy proti místním celkům 1.SC Znojmo a FK Znojmo. Ačkoliv normálně jsou zápasy s těmito soupeři vyrovnané, my jsme v nich ten den neskutečně dominovali a soupeře k ničemu nepustili!!!  Na jaře jsme odehráli jen KS ( jelikož OP hráli kluci ročník 2008 a velmi dobře), Toto je velmi silná soutěž, setkavali jsme se v ní např.se : Sparta Brno, Svratka Brno, Zbrojovka, Vyškov, Hodonín, Břeclav atd.. V této soutěži jsme ze začátku hráli krásné zápasy, pak se však zhoršila tréninková morálka a přibyl i počet absencí na samotných zápasech ( z různých důvodů). Což mělo za následek, že jsme v takto ovlivněných zápasech, nehráli svoji hru a vysledkově to taky nebylo ono. Tady nám vypomohli Jan Kroutil  a Filip Kubík. Celkově však vystoupení v KS hodnotím na výbornou a hráčům děkuji za krásné zážitky. Nevede se žádná tabulka, ale z 21týmu  by jsme se pohybovali někde uprostřed.

Ve volných termínech jsme si odskočili na turnaje. První z nich dostali kluci za odměnu od rodičůJ Byl to mezinárodní turnaj ve Vídni. Sem jsme cestovali utužit týmového ducha kluků a jak se později ukázalo i  rodičůJ. Poučeni z turnaje v Třešti a diky rozdílnému systému hry na větším hřišti, jsme nečekali od kluků zázrak. Ale podívejme, on přišel!!! Po prvním zápase, kde jsme podlehli po urputném boji místním borcům, jsme již zbytek zápasů vyhráli a zejména ten poslední proti Italskému týmu, odmakali kluci nadoraz a zaslouží  mou hlubokou poklonu.  Nečekaný, ale zcela zasloužený postup ze skupiny byl tady. Tuto událost kluci a zejména rodiče náležitě oslavili na ubytovně s našími spolubydlícími ze Znojma ( dovede si představit dvě noci se ZnojmákamaJ) Druhý den se již projevila menší znalost systému a málo hráčů na střídaní. Kluci po velmi dobrých výkonech v semifinale a v zápase o třetí místo, skončili na velmi krásném 4. místě. Prostě krasný turnaj!!!

Dalším turnajem byl turnaj O pohár Starosty Města Rosice. Tento turnaj byl velmi silně obsazen a naše mužstvo jej vyhrálo bez jedinné prohry. Turnaj byl skvěle zorganizován a vyšlo i počasí. Zde je kluky potřeba pochvalit, jelikož  turnaj odehráli s přehledem a velmi zkušeně!!!

Během června se ještě dohrávala zimmní liga v Heršpicích zde naši kluci skončili na druhém místě, když byl finálový zápas v páté minutě přerušen pro prútrž mřačen a ponechán výsledek do té doby dosažený na hřišti(všem je jasné, že jsme prohrávaliJ) Nicméně je potřeba dodat, že Vyškov byl ten den zřejmě lépe naladěn.

Nakonec naší krásné a plodné sezóny přišel tradiční turnaj v Lednici. Je potřeba dodat, že tento turnaj jsme si velmi oblíbiliJ!!! Opět nás čekalo neskonalé vedro a výborně zorganizovaný turnaj. Stejně jako loni jsme i přes počáteční nerozehranost dokázali tento turnaj vyhrát a dát tak naší sezóně punc jaký si zasloužila.  Navíc společná cesta autobusem byla pro většinu z nich lepší jak samotný turnajJ.

Do sezóny naskočlili tito hráči: 1. Panáč Jan, 2. Miroslav Černý, 6.Lukáš Kubík, 7. Roman Svoboda, 9. Aram Sukiasyan, 10. Saša Navasardyan, 11 Jakub Sedláček, 12. Vojtěch Adam, 13. Jakub Jakubec. Týmu vypomohli i Filip Kubík, Jan Kroutil a Filip Berger.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem rodičům za podporu kluků a trpělivost s trenérským sborem ve kterém došlo ke změnám. Zejména Romanu Jakubcovi za organizaci dopravy na turnaj do Vídně a zajištění triček pro tým. Dále Jitce Panáčové a Garnykovy Navasardyanovi za perfektní servis během turnaje ve Vídni. Petru Svobodovi za pomoc při zápasech. Tomaši Sedláčkovi a Ivetce Jakubcové za organizaci soustředění a všem rodičům za nadhernou rozlučku(ikdyž jak pro kohoJ). Neskutečně si vážím spolupráce s Vámi všemi. Děkuji

Nerad bych zapomněl na kluky trenérský!! Na jaře došlo ke změnám a Miru Steinocha s Lukášem Slezáčkem nahradili Jara Fučík s Romanem Kudělkou. Ikdyž mají nastarosti jiné kategorie tréninky, máme společné a s klukama pracují též. Neskutečný dík patří Jožkovi Jackovi za podporu a pomoc v zimní přípravě. Dík

Nic by ale nebylo, nebýt neskutečné  podpory Města Ivančice a partnerů našeho klubu. Neboť klub (a to my věřte!) nesmírně lpí na naší mládeži a celé vedení se zajímá a má radost z našich nejmenších. Proto bych chtěl všem poděkovat za čas a práci, kterou tomuto ,stejně jako my, věnují, ať již na radnici, či ve vedení FC Ivančice a jejich partnerům. Zejména pan Blatný si se mnou užil, když mě upomínal z větší propagace naší práce. Slibuji zde, že se polepšímJ

Tady Vám předhazuji ještě pár fotek.

print Formát pro tisk