Kategorie: Mladší přípravka - příspěvky k týmu

Krajský přebor mladší přípravky v Židenicích

V sobotu 2.11. sehrála mladší přípravka poslední dva zápasy krajské soutěže s týmy Zbrojovky Brno a IE Znojmo. Počasí bylo ukázkově dušičkové, byla zima. V průběhu zápasů padlo i pár kapek deště a to nás čekali velmi silní soupeři.

První zápas jsme sehráli s týmem Zbrojovky Brno. Vstup do utkání se nám povedl, možná jsme soupeře i zaskočili bojovným přístupem a vedli jsme 0:2. Soupeř svoji hru zlepšil a poločasový výsledek otočil na 5:2. Ve druhé polovině začal tým Zbrojovky proměňovat snad všechny šance co mohl a naopak náš tým gólové šance neproměňoval. To mělo za následek rozpad naší herní strategie a neproměněné šance snižovalo sebevědomí našich hráčů. Konečný výsledek se zastavil na výsledku 21:2 pro tým Zbrojovky.

FC IVANČICE - FC ZBROJOVKA BRNO 2:21 (2:5)

branky: Kudělka 2

Druhý zápas jsme sehráli s celkem Znojma. Zápas se jevil celkem vyrovnaně, ale tým Znojma měl vždy jeden až dva góly navíc. Síly našim chlapcům rychle ubývali. Je třeba si uvědomit, že kluci odehrají 2 zápasy po sobě. Jeden zápas trvá 2×25min takže po dvou zápasech mají odehráno 100 minut. Ano střídá se tzv. hokejovým způsobem, ale i tak na 7-8 leté hráče je to velké fyzické vytížení. Ale zpět k zápasu, v závěru se udělalo několik herních změn a konečné skóre skončilo 9:9.

FC IVANČICE - IE ZNOJMO 9:9

branky: Ryška 3, Coufalová 2, Feithová 2, Badin 1, Křišťál 1

Pro trenéry i hráče byla soutěž Krajského přeboru nová zkušenost. Hra bývá fyzicky náročná, dochází k mnoha soubojům jednoho hráče na jednoho a samotná hra je taky rychlejší. My vidíme co můžeme do budoucna zlepšovat a zkusíme na tom i zapracovat.

Na zimní přípravu se přesouvají tréninky do haly a čeká nás spousta halových turnajů, takže příspěvků bude dále dost. Děkujeme vedení Ivančické kopané, že i v kategorii mladší přípravky se nám snaží splňovat všechny naše přání a požadavky. Dále děkujeme hráčům i rodičům za podporu týmu a odvedené výsledky.