Kategorie: Mladší přípravka - příspěvky k týmu

Mistrovská utkání mladší přípravky

PO 16.09.2019

Máme za sebou opět fotbalový víkend, ve kterém družstva mladších přípravek zajížděla k utkáním do Střelic a Dolních Kounic. Počasí po oba dny fotbalu přálo, bylo krásně slunečno a těšili jsme se na krásné zápasy.

V sobotu mužstvo ,,A’‘ sehrálo utkání s mužstvem Střelic. V tomto případě nebudu šetřit kritikou. Musím uznat, že tým Střelic nás od začátku přehrával a naši kluci nedokázali na vzniklou situaci reagovat. Z naší strany se jednalo o křečovitou hru plnou nepřesných nahrávek, nepovedených kliček i střel. Nikomu se nedařilo, nebyla vidět bojovnost ani chuť zvítězit a proto jsme si odvezli zaslouženou porážku 6:3 ve prospěch týmu Střelic.

SOKOL STŘELICE - FC IVANČICE ,,A‘‘ 6:3

Branky: Koutný 1, Prokeš 1, Křišťál 1

 

Tým Ivančice ,, B'' jel na nedělní utkání do Dolních Kounic. Tento tým vede trenér pan Gertner a pan Stejskal. Půl týmu se skládá s chlapců ročníků 2013 a je doplněn ročníky 2012, což znamená že se jedná o mladý tým, který se v zápasech potkává i s chlapci ročníků 2011.

Zápas začal v rychlém tempu a věděli jsme, že nás čeká kvalitní soupeř. Podařilo se nám vstřelit 3 rychlé góly a hra z naší strany trochu polevila. Soupeř náš výsledek začal dotahovat. Ve druhé polovině utkání náš tým opět zabral a převzal otěže utkání. A zápas skončil vítězstvím ve prospěch Ivančic 5:13. Pochvalu si zaslouží mladí kluci ročníku 2013, kteří se svou bojovností mohli měřit i s ročníky 2012/ 2011.

SK D.KOUNICE – FC IVANČICE ,,B'' 5:13

Góly: Zajíc 3, Feithová 3, Horáček 2, Křišťál 2, Gertner 2, Feith 1

print Formát pro tisk