DOMÁCÍ    Dolní Kounice  vs.    FC Ivančice   HOSTÉ
Rozhodčí:  Mátl Mojmír Hřiště:  Dolní Kounice
   BRANKY  Svoboda Roman 2, Adam Vojtěch , Fučík Adam
brankář: Panáč Jan
obránci: Jakubec Jakub, Navasardyan Saša, Vašulin štěpán, Kubík Filip, Pokorný Martin, Černý Miroslav
útočníci: Svoboda Roman, Adam Vojtěch, Fučík Adam, Suskasyan Aram, Kubík Lukáš, Berger Filip
trenér: Paška Richard
  Druhým soupeřem nám v prvním kole OP, byl domácí celek Dolních Kounic. Ze začátku se naše mužstvo rozjíždělo pomalu a soupeř byl důraznější a pohyblivější. Potom nám vyšel rohový kop, kdy Adam Fučík zkušeně odstavil o hlavu většího hráče a s přehledem otevřel skóre. Naše mužstvo to bohužel nenakoplo, ale naopak jsme přestali hrát. Soupeř toho do poločasu využil a srovnal skóre. Začátek druhé půle byl z naší strany katastrofální!!!! Soupeř hned po rozehrání vstřelil druhý gól, kdy naši hráči jen přihlíželi. Na hráče padla deka a nebyli jsme schopni v této fázi hry podržet balón, natož si nahrát. Soupeře, povzbuzeného vstřelenou brankou, bylo najednou plné hřiště a zejména domácí kapitán nam dělal velké problémy. Za stavu 4:1 pro soupeře jsme začali hrát na dvě čtverky a hnaní skvělím publikem, jsme se do soupeře zakousli. V tuto chvíli jsme  ovládali hru a hráči bojovali na dně svých fizických možností. Sice jsme rezignovali na pohledný kombinační fotbal, ale sázka na jednoduchý, přímočarý fotbal se nám vyplatila. Nejenom, že jsme brankami Svobody Romana a Adama Vojtěcha vyrovnali skóre, ale měli jsme i několik možností utkání rozhodnout. Mužstvo je potřeba pochválit za bojovnost, ikdyž jsme prohrávali a za vzájemnou podporu kluků z lavičky, kteří zrovna nehráli.