DOMÁCÍ    ČAFC Židenice   vs.    FC Ivančice   HOSTÉ
Rozhodčí:  Děti :-) Hřiště:  ČAFC Židenice
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
obránci: Jakubec Jakub, Navasardyan Saša, Sehnal Tomáš, Pokorný Martin
útočníci: Svoboda Roman, Kroutil Jan, Kubík Lukáš
vedoucí: Svoboda Petr
trenér: Paška Richard
V druhém zápase nás čekal domácí tým Židenic. Naši hráči, k mému údivu, začali od začátku tak jak skončili první zápas. Soupeř byl tímto tak zaskočen, že naši hráči brankami Svobody Romana a Kroutila Jana, šli do brzkého vedení. Nadále soupeře mírně přehrávali a s podporou opět výborného Brankáře, dotáhli poločas do výtězného konce 4:2. Do druhé půle, i přes důrazné upozornění, šli naši hráči s vědomím "už to máme v kapse"! Soupeř toho využil a velmi brzo vyrovnal a byl v této časti hry lepším týmem. Naše mužstvo se po vyrovnání zvedlo a začal se hrát opět vyrovnaný fotbal. Soupeř měl více štěstí, že svoje šance proměnil. Ke konci utkání jsme vsadili vše na jednu kartu a soupeř přidal nějaký gól z brejků. Mužstvo chválím za první poločas. Pokud vydrží hrát takhle celý zápas, porazí i silnější soupeře.