DOMÁCÍ    RAFK Rajhrad   vs.    FC Ivančice   HOSTÉ
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
   BRANKY  Mezník Albert 4x, Dobšík Václav 3x, Navasardyan Saša 2x, Svoboda Roman
obránci: Navasardyan Saša, Jakubec Jakub, Mezník Albert, Brunclík Marek
útočníci: Svoboda Roman, Sukiasyan Aram, Mutina Matyáš, Dobšík Václav
vedoucí: Povýšilová Lucie
trenér: Slezáček Lukáš, Paška Richard, Dobšík Václav
Ve druhém zápase na nás čekal velice silný soupeř z Rajhradu. Rajhrad vlétl do zápasu jako uragán a velice rychle se ujal vedení 2:0. Rajhrad v této fázi hry krásně kombinoval a naše mužstvo přehrával. Naši borci se ale rychle vzpamatovali a vyrovnali hru. Soupeř byl o něco techničtější, ale my jsme hrali durazněji a více srdcem. Ke konci poločasu jsme otočili skóre na 4:6. Druhou půli se hrál již vyrovnaný zápas a bylo se na co koukat. Obě mužstva hráli v tempu a snažili se kombinovat. Hvězdou zápasu byl  Mezník Albert, který nejenom že dal 4 branky, ale jako obránce vymazal ze hřiště domácího špílmachra!!!! Děkujeme hráčům za bojovný výkon a za to, že se po špatném začátku nepoložili.