DOMÁCÍ    FC Ivančice  vs.    Radostice   HOSTÉ
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
   BRANKY  Adam Vojtěch 4x, Svoboda Roman 2x, Fučík Adam, Sukiasyan Aram
obránci: Navasardyan Saša, Pokorný Martin, Lukášek Vojtěch, Vašulín Štěpán, Černý Miroslav, Kubík Lukáš
útočníci: Svoboda Roman, Adam Vojtěch, Sukiasyan Aram, Kudělka Eduard, Fučík Adam, Kubík Filip
vedoucí: Povýšilová Lucie
trenér: Slezáček Lukáš, Paška Richard
  Ve čtvrtém kole OP jsme hostili doma v prvním zápase mužstvo Radostic. Zápas jsme začali opět nekoncentrovaně, což bylo způsobeno zejména tím, že jsme nebyli kompletní a někteří hráči hráli na pro ně nezvyklích postech. Chyby kterých jsme se zejména směrem dozadu dopustili, ale výborně zachránil náš brankář Panáč Jan. Mužstvo se první poločas hledalo a hře chyběl důraz na míči. I tak jsme první poločas vyhrali 3:2. Do  druhé půle vstoupili naši hráči lépe a hra obrany místy fungovala dobře. Zlepšení nastalo hlavně směrem dopředu, kde jsme začali být důrazní a proměnili jsme svoje šance. Zápas nebyl fotbalový, ale spíše bojovný. Naši borci zůročili větší zkušenosti a zaslouženě vyhráli .