Kategorie: Mladší přípravka - příspěvky k týmu

Mladší přípravka měla náročný víkend

PO 21.10.2019

V sobotu 19.10. naši hráči mladší přípravky sehráli dvě náročná utkání v rámci 4. kola Krajského přeboru. Střetla se s týmy 1. SC Znojma a MSK Břeclav na hřišti v Řeznovicích.

FC IVANČICE - 1. SC ZNOJMO 3:8

V první utkání se Znojmem jsme do poloviny zápasu hráli vyrovnaný mač a odpovídal tomu i poločasový výsledek 2:2. Ve druhém poločase měl náš soupeř mírně navrh a prosadil se i střelecky. Naše šance zůstaly nevyužity a tak výsledek skončil vítězszvím hostů 3:8.

branky: Bucsuházy 2, Feith 1

FC IVANČICE - MFK BŘECLAV 5:9

Druhé utkání s týmem Břeclavi nám vůbec nevyšel. Od samého začátku se nedařila ani kombinace, ani střelba, ani obrana. Kluci se z tohoto herního stylu již nedokázali vymanit. Navíc na hostujícím týmu bylo vidět, že by si rádi odvezli body a tak se tomu i stalo. Výsledek 5:9 byl pro hostující tým zasloužený za jejich snahu vyhrát.

branky: Horáček 2, Křišťál ,Prokeš , Bucsuházy

V neděli 20. října sehráli družstva Ivančic A+B své domácí zápasy s týmy Bránic a Popůvek.

FC IVANČICE - SOKOL BRÁNICE 9:5

Ivančice A se v prvním zápasu potkali s týmem Bránic. Začátek utkání se nám vůbec nepovedl a během chvilky jsme prohrávali 0:3. Přišlo několik technických rád že strany trenérů a naše hra se stabilizovala a zlepšila. Začalo se nám dařit proměňovat vytvořené šance a výsledek jsme začali obracet v náš prospěch. Soupeř byl vyrovnaný, ale nám se podařilo vstřelit více branek. Konečný výsledek byl tedy 9:5.

branky: Horáček 3, Koutný 2, Křišťál 1, Prokeš 1, Feith 1

Ve druhém utkání hostili Ivančice B mužstvo Popůvek.

FC IVANČICE - SOKOL POPŮVKY 10:14

Dali jsme příležitost mladším hráčům a hráčům co nemají tolik zápasových zkušeností. Soupeř byl celkem silný a naše kluky stálo spoustu sil s nimi držet krok. Bohužel i přes velkou snahu všech hráčů jsme podlehli výsledkem 10:14.