Kategorie: Mladší přípravka - příspěvky k týmu

Mladší přípravka - Zimní příprava ročník 2007

Příprava snů!!!

Zimní příprava ročník 2007

Ročník 2007 jedno velké překvapení!!! Na to, že o prazdninách jsme měli jen čtyři hráče v této kategorii!!!! Strašně krásně se píše toto hodnocení. Již od začátku přípravy kluci nasadili standart vysoko a drželi se jej plus/ mínus celou zimní přípravu. Asi v polovině přípravy jsme se sice trápili v koncovce, nicméně jsme si neustále vytvářeli spousty šanci a soupeře přehrávali, přičemž dát gól našemu mužstvu byl velký oříšek pro všechny týmy. V této fázi přípravy je pro nás typický výsledek 1:0 :-) K vynikající přípravě přispělo zejména zdraví naších hráčů ( narozdíl od ročníku 2008)!!!!

V přípravě nastoupili: Jan Panáč, Roman Svoboda, Mirek Černý, Jakub Jakubec, Saša Navasardyan, Filip Kubik

                                    Lukáš Kubík, Vojta Adam, Jakub Sedláček, Aram Sukiasyan, Filip Berger

V každem turnaji jsme byli na bedně!!!! Nejlepší vysledky jsou Výtězství v Zimní lize v Žabcích, Vytězství v Jarním poharu přípravek v Brně, Výtězství v Nezamyslicích a tím účast na turnaji mistrů( učast si zajistili jen výtězové jednotlivých turnajů a byl velmi kvalitně obsazen!), kde jsme skončili nakonec třetí, ale jako jedinní jsme porazili výtěze Vyškov a do posledního zápasu hráli o výtězství, Dvakrát jsme v Brně na Vinohradech nepoznali hořkost porážky a nádherné turnaje jsme sehráli ve Znojmě a Třešti u Jihlavi. Paradoxně herně nejhorší turnaj jsme odehráli doma na turnaji O pohar starosty a i přesto jsme skončili druzí (referujeme o tomto turnaji jinde) Zimní liga na Tuháčkové v Brně není ještě u konce a zatím jsme před play off na třetí příčce, kterou nám pomohli uhrát i kluci ročník 2008. Kluci sehráli v četně ZL cca 25 turnajů a prokázali v nich svoje kvality a velmi vysokou momentalní formu!!! Za svoje výkony si vysloužili pozvánku na kvalitní turnaj do Třeště u Jihlavy ( o tomto turnaji poreferujeme po jeho odehrání).

S inviduálních výkonů je třeba pochválit dva kluky ročníku 2008 Jakuba Jakubce a Saše Navasardyana, kteří skvěle zapadli do týmu a nebylo poznat, že jsou mladší. V bráně odvedl obrovský kus práce Jan Panáč, který se asi třikrát stal nejlepším brankářem turnaje (mimo jiné na turnaji mistrů, kde exeloval) V obraně zejména ze začátku přípravy vyrostla neprůstupná zeď jmenem Miroslav černý. Velkou poklonu ode mě patří Romanovi Svobodovi za to jaký je neuvěřitelný univerzál, ještě loni byl ofenzivní hvězda týmu, ale letos vynikajícně zaskočil v obraně a pokud bylo potřeba i v bráně, navíc pokaždé odvedl 100% výkon!!! V útoku je naše obrovská síla v rozehrávce vynikají Vojta Adam a Jakub Sedlaček, kteří navíc umí skvěle zakončit a oba dva se stali několikrát nejlepší střelci turnaje a zároveň nejlepší hráči turnaje. Rozeným snajprem je Aram Sukiasyan, který již přidal ke své hře i spoustu krásných asistencí. Neunavným bojovníkem a mužem na černou práci je Lukáš Kubík, který roste s každým dalším tréninkem. Prostě celý tým makal naplno a to i ve chvílích, kdy nešlo vše podle představ.

Takto vydařená příprava by se neobešla bez pomoci Jožky Jacka , Jarka Fučíka, Romana Kudělky. Chlapi děkuji vám a doufám v další spolupráci na trenincích a i v samotných zápasech.

Uplně na závěr bych rád popřál hodně zdraví a bojovnosti se zákeřnou nemocí našemu dlouholetému tenérovi Miroslavu Steinochovi. Miro bojuj tak jak jsi učil bojovat naše kluky a přijď se někdy podivat mezi nás, pokud ti to zdraví dovolí.

print Formát pro tisk