Kategorie: Mladší přípravka - příspěvky k týmu

Mladší přípravka - Zimní příprava ročník 2008

Máme na čem pracovat!!!

Zimní příprava ročník 2008

Pro jeden z našich nejtalentovanějších ročníků jsme nachystali spoustu zimních turnajů a očekávali jsme, že v nich kluci prodaji své nesporné kvality. Realita byla poněkud rozpačitá, jelikož hned na začátku přípravy se zjistilo, že pokud v bráně nestojí brankář Vít Stehlík je mužstvo předem poraženo. Tento negativní prvek v hlavě hráčů se podaříl odstranit až na konci zimní přípravy. Dále tento ročník postihla během zimy silná marodka a to natolik, že jsme museli zrušít několik turnajů. I přesto se kluci zůčastnili řady turnajů a uhráli v nich nejeden vynikající výsledek. A to i přesto, že jak píšeme výše, se jen parkrát sešli v nejsilnější sestavě.

V přípravě nastoupili: Vít Stehlík, Saša Navasardyan, Jakub Jakubec, Martin Pokorný, Štěpán Vašulín, Adam Fučík,

                                   Filip Kubík, Jan Kroutil, Eduard Kudělka, Olda Kudělka, Vojta Lukášek, Pavel Fajmon, Daniel Dočar

Kluci se rozjížděli pomalu, ale ke konci to již byli naši staří 2008:-) Nemá cenu tady vypisovat všechny turnaje jen zmíním, že kluci opravdu hráli jak den a noc. Pokud byl den byla radost se na ně koukat a přišli i výsledky. Den jsme měli hlavně v Pohořelicích, kde si to kluci evidentně oblíbili:-) zde sehrali zrejmě dva nejhezčí turnaje za zimní přípravu. Až penaltový rozstřel, s jedním nejlepších družstev v ČR této kategorie Spartou Brno, rozhodl o našem druhém místě. Krasný turnaj se povedl i v Brně na Vinohradech, kde kluci nepoznali hořost porážky. Za zmínku stoji i skalp Signy Olomouc na turnaji ve Vyškově. Jinak kluci sehráli i pár turnajů v kategorii 2007 a i přez zbytečnou bázeň v nich nepropadli!!!

Z výkonů jednotlivců je potřeba vyzdvyhnout dva hráče a to Jakuba Jakubce a Saše Navasardyana, kteří jsou jasnými lídry této věkové kategorie a bylo poznat jestli jsou přítomni či nikoliv. Saša byl oceněn nejlepším střelcem turnaje v Pohořelicích. V bráně si odvedl svoji práci Vít Stehlík jenž byl vyhlášen nejlepším brankářem na turnaji ročníku 2007 v Nezamyslicích!!! Martin Pokorný a Štěpán Vašulín odvedli svuj standart, jen bych od nich očekával více iniciativy v nepřítomnosti Kuby a Saše. V útoku se zejména ze začátku trápil náš snajpr Jan Kroutil, nicméně ke konci byl již opět tím střelcem jak jej známe. Velmi mile mě překvapili naši dva vzrůstem nejmenší hráči Filip Kubík a Adam Fučík, kteří hlavně na turnajích se staršími kluky, byli jasně nejbojovnější z týmu a Adam asi vůbec nejlepší!!! Celý tým musí zapracovat zejména na psychice a hlavně ze začátku byla znát malá vytíženost hráčů během podzimu. Nyní jsme přihlásili další soutěž a v ní budou hrát tito hráči.

Závěrem bych chtěl poděkovat opět rodičům/trenérům Kudělkovi a Fučíkovi za pomoc při přípravě.

Velký dík patří našemu správci a velkému fandovi Jožkovi Jackovi za obrovskou pomoc při trénincích v brzkých hodinách v hale. Jožko Dík

 

 

 

 

print Formát pro tisk