Kategorie: Mladší přípravka - příspěvky k týmu

Víkendové zápasy mladší přípravky

ÚT 29.10.2019

Naše mladší přípravka sehrála v pátek 25.10. poslední zápasí Okresního přeboru na půdě Popůvek.

Bylo krásné podzimní odpoledne, naši svěřenci plnili úkoly, které jim trenéři před začátkem utkání poradili. Od začátku utkání jsme určovali tempo hry a navyšovali jsme skóre.

TJ SOKOL POPŮVKY - FC IVANČICE 7:12

Branky: Feith 5, Prokeš 3, Koutný 2,Feithová 1, Dvořáček 1

V sobotu 26.10 sehrála mladší přípravka další kolo Krajského přeboru v Hodoníně. Čekali nás zápasy s mužstvy FK Hodonín a SK Líšeň. Potýkali jsme se s absencí dvou hráčů základní sestavy, kteří nemohli z důvodu nemoci utkání absolvovat.

Úvod do prvního zápasu s Hodonínem se nám povedl a po poločase jsme vedli 1:2. Kluci se snažili hrát pěkný fotbal, ale proti fyzicky vyspělejšímu týmu nám začali ubývat síly. Bohužel se nám podařilo udělat v obraně několik chyb, kvůli kterým jsme inkasovali zbytečné góly a nakonec jsme prohráli v poměru 4:6.

SK HODONÍN - FC IVANČICE 6:4 (1:2)

Druhý zápas jsme hráli s týmem SK Líšeň. Mužstvo Líšně hraje velmi silový styl fotbalu. Jejich hráči při soubojích tělo na tělo hrají velmi důrazně, až někdy přehnaně tvrdě. Na štěstí tyto zákroky rozhodčí posuzoval tak ,že se jedná o fauly. I když s tímto stylem hry u kategorie mladší přípravky nesouhlasím, jsou to ve finále pro naše hráče velmi cenné zkušenosti do dalšího vývoje hráčů. Podařilo se nám v zápase vstřelit 3 rychlé góly a po poločase jsme opět vedli. Ve druhé polovině hry se u našich svěřenců projevila únava z prvního utkání a opět jsme prohráli 6:9.

SK LÍŠEŇ - FC IVANČICE 6:9 (2:3)

V obou zápasech kluci a holky bojovali na hranici svých možností a i přes prohry v obou utkáních je musím pochválit za odvedený výkon.