Kategorie: Mladší přípravka - příspěvky k týmu

Mladší přípravka-Zimní příprava ročník 2009

První zimní příprava našich nejmenších

Zimní příprava ročník 2009

Jelikož s námí trénuje 6 hráčů ročníku 2009, rozhodli jsme se je, za jejich tréninkovou píli, přihlásit na několik turnajů.Celkem se naše družstvo zůčastnilo tří turnajů a vždy obstáli velice dobře v konkurenci takových týmů jako jsou Líšeň, Sparta Brno, Zbrojovka, Kohoutovice, Prostějov atd.

Výsledky nejsou v této věkové kategorii vůbec důležité, ale i ty se dostavili, díky nezměrné píli a chutí do fotbalu od našich hráčů. Kluci se s každým zápasem zlepšovali a zejména jejich chuť do fotbalu by jim mohlo závidět leckteré mužstvo dospělích:-)Útočnou fázi hry obstaral, tuto věkovou kategorii přerůstající, Adam Fučík, který se vždy řadil k nejlepším střelcům turnaje a Patrik Pokorný, jenž překvapil, tím jak za půl roku fotbalově povyrostl.V obraně zahráli skvěle Adam Benda a Tomáš Křivánek, kteří zejména mě osobně potěšili, že se snažili balón rozehrát a neodkopávali jej nazdař bůh.Do brány se nebál postavit Ríša Paška, jenž někdy mužstvo podržel. Musí se, ale více soustředit na hru samotnou a ne na okoli!!!

Kluci sehrali pěkné zápasy a zaujali svým výkonem nejednoho fandu, očemž svědčí i pozvánky od soupeřů na další turnaje. Překvapením bylo, že hned na svém prvním halovém turnaji obsadili krásné třetí místo a Ríša Paška obdržel cenu pro nejlepšího brankáře turnaje, čímž potvrdil naši brankářskou školu:-) A to za mužstvo ani jednou nenastoupil jeden obrovský talent Olda Kudělka, s ním bychom byli mnohem silnější!!! Kluci potvrdili, že po doplnění dalšími talenty z minipřípravky roste v Ivančcích další silný ročník!!! V jarní části sezóny zapojíme tyto kluky již do zápasů Okresní soutěže.

Závěrem bych chtěl poděkovat rodičům/trenérům Fučíkovi a Kudělkovi za pomoc při trenincích a vedení při turnajích těchto mladých hráčů.

 

 

print Formát pro tisk