DOMÁCÍ    FC  Boskovice   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
obránci: Černý, Pavlík, Pokorný, Cerminara, Matoušek, Jeřábek
záložníci: Gurkyy, Schwarz, Knotek, Šviřák
útočníci: Novák, Adam Ondřej, Adam Vojtěch, Pavlíková Magda
vedoucí:  Jacko Tomáš
trenér: Jacko Josef
  Druhý zápas krajského přeboru naši mladší žáci odehráli poslední srpnový den v Boskovicích, kde nás čekal velice silný soupeř. Možná toho se kluci zalekli již před začátkem utkání  a obraz hry tomu v první půli odpovídal. Kluci jako by se báli hrát, soupeře napadat a chtít vstřelit gól. Soupeř velice dobře kombinoval a přehrával naše kluky i co se týče techniky a při soubojích jeden na jednoho, ale bylo to dáno převážně tím, že jsme nechávali soupeři velice moc prostoru, čehož soupeř dokázal využít.  Po prvním vstřeleném gólu ještě kluci měli snahu hrát, ale když inkasovali v rozmezí 5 minut tři góly,  tak sklopili hlavy a přestali na hřišti existovat. V poslední minutě prvního poločasu soupeř vstřelil ještě další branku a poločas utkání byl 5:0 ve prospěch týmu Boskovice.  O přestávce trenér  kluky povzbudil, patřičně namotivoval do druhé půle a bylo vidět, že si kluci vzali jeho slova k srdci. Druhá půle zápasu byla zcela odlišná od první půlky, kdy kluci začali více běhat soupeře dostupovali a nenechali je ani zpracovat míč natož rozvinout nějakou kombinační hru, tak jak převdáděli v první půli. Proto taky  v druhé půli naši neinkasovali a sami soupeři dva góly vstřelili, kdy se trafil z dorážky Vojta Adam a  střelou z vápna Kuba Šviřák.  Za druhou půli zápasu kluci zaslouží poděkování a  určitě si vzali z tohoto zápasu ponaučení, že s každým soupeřem se dá hrát, když se do zápasu dá bojovnost, snaha a touha chtít vyhrát a ukázat, že i žáci v Ivančích umí hrát krásný fotbal.