Kategorie: Mladší žáci - příspěvky k týmu

Mladší žáci "B" - 3. místo na turnaji v Ivančicích

13.12.2015 Mikulášský turnaj v Ivančicích

Mladší žáci "B" r.2004 obsadili  3. místo na Mikulášském turnaji v Ivančicích

soupiska FC Ivančice:  Maša Tomáš, Svoboda Milan, Beck Daniel, Havlíček Dominik, Veleba Dominik, Židel Michal, Lukášek Adam.

Na Mikulášském  turnaji  v Ivančicích se  představilo celkem 5 mužstev. Hrálo se systémem  každý s každým. Mezi favority turnaje jednoznačně patřilo mužstvo FC Velké Meziříží, které také potvrdilo roli favorita a suveréně turnaj vyhrálo bez ztráty bodu se skórem 40:3. Druhé místo obsadilo mužstvo SK Líšeň "A", které v přímém souboji o druhou příčku porazilo naše mužstvo 4:0. Naši hráči podali v tomto zápse dobrý výkon a dest minut hráli vyrovnaný zápas. Pak ale po dvou individuálních chybách  dvakrát za sebou inkasovali a bohužel v sobě již nenašli psychické síly, aby se nažili  zápas ještě zvrátit a nakonec prohráli 0:4. V zápase o 4. a 5. místo spolu svedli souboj  mužstva  IE Znojmo a SK Líšeň "B", ve kterém  tým IE Znojmo nakonec uhájil těsnou výhru 2:1 a obsadil 4. místo. Na pátém místě tak skončiolo mužstvo SK Líšeň "B".

Naši kluci celkově odehráli 4 zásy s následujícími výsledky:

FC Ivančice - IE Znojmo 4:0       branky: Veleba 3, Havlíček,

FC Ivančice - SK Líšeň "B" 2:1     branky: Veleba, Židel

FC Ivančice - FC Velké Meziříčí 0:11

FC Ivančice - SK Líšeň "A"  0:4

V prvních dvou západech byla u našich hráčů vidět  snaha,  bojovnost, chuť hrát fotbal, byly vidět i pěkné kombinace.   Bohužel do zápasu s týmem FC Velké Meziříčí šli hráči  na hřiště jako by již prohávali  a obraz hry tomu také odpovídal.  Během prvních dvou minut  jsme prohrávali 4:0 a skóre stále narůstalo. Důvod  takhle vysoké prohry byl pouze ten, že se naši kluci lekli soupeře, který porazil Líšeň A a vysoko  IE Znojmo.  S týmem Líšně "A" již byl zápas opět vyrovnaný a kluci předváděli pěkný  fotbal, měli monoho  šancí, ale bohužel chybělo přesné zakončení.  V polovině zápasu  obdrželi dva  rychlé góly po individuálních chybách a bohužel to byl opět zlomový moment, kdy naši kluci jakoby přestali chtít  hrát a  se zápasem ještě něco  udělat.  Celkově kluci  v turnaji podali dorý výkon a  je vidět, že pod vedením trenérů  Tomáše Jacka  a Silvestra Maše  jde jejich výkonnost  stále nahoru.