Kategorie: Mladší žáci - příspěvky k týmu

Mladší žáci "B" - výsledky halového turnaje Adamov

Mladší žáci "B" - výsledky halového turnaje Adamov12.3.2016

Dne 12.3.2016 se naši mladší žáci "B" r.2004 zúčastnili posledního halového turnaje v Adamově pro hráče 2003 a mladší.  Turnaje se zůčastnilo celkem 5 mužtev. FK ADAMOV, SK Sokol LIPOVEC, Sokol BÍLOVICE NAD SVITAVOU,  AC LELEKOVICE a FC IVANČICE.  Hrálo se systémem každý s každým¨. Naši kluci hráli první zápas s mužstvem Sokol Bílovice nad Svitavou, a ikdyž byli naši kluci po celý zápas lepším týmem, takl z jediného útoku soupeře inkasovali jediný gól a prohráli 0:1. Přitom  trefili 4 tyčky, 2 břevna, ale překonat výborně chytajícího brnakáře se nám nepodařilo. Druhý zápas  jsme hráli s týmem SK Sokol Lipovec a opět naši kluci byli lepším týmem a zaslouženě vstřelili první gól, ale s přibývajícím časem se začali bát o výsledek a nakonec za svoji  pasivitu v závěru inkasovali a soupeř srovnal na konečných 1:1. Naše kluky může těšit, že jako jedinní mužstvu SK Sokol Lipovec vstřelili gól. Třetí zápas odehráli proti soupeři z FK Adamova a bohužel od začátku utkání museli dotahovat jednobrankové manko, kdy soupeř nám hned ze začátku utkání vstřelil gól.  Když se klukům podařilo vyrovnat a zdálo se, že zápas skončí remízou, tak v poslední minutě došlo k chybné rozehrávce před naší brankou čehož soupež využil a vstřelil nám druhý gól. Poslední zápsa kluci odehráli proti mužstvu AC Lelekovice a opět hráli pěkný kombinační fotbal, ale bohužel jako v předchozích zápasech náz nejvíce zradila koncovka.  Nokonec se klukům podařilo vstřelit vítězný gól a připsali si i zaslouženou výhru v turnaji.

Kluci odehráli skvělý turnaj a i když skončili na čtvrtém místě, tak se v konkurenci starších kluků neztratili, hráli pěkný konbinační fotbal s množstvím pětných akcí za což  sklidili od diváků v hale nejedou potlesk.  Další známkou toho, že kluci hráli pěkný fotbal bylo i to, že pořadatel vyhlásil jako nejlepšího hráče turnaje ADAMA LUKÁŠKA z našeho mužstva FC IVANČICE.

turnaj odehráli: Maša Tomáš, Sedláček Tomáš, Beck Dan, Ondra Adam, Áda Lukášek, Radim Jakubec, Michal Židel, Dominik Havlíček a Milan Svoboda.   

výsledky:

FC Ivančice - Sokol Bílovice n/S. 0:1 

FC Ivančice - SK Sokol Lipovec  1:1 ( Lukášek)

FC Ivančice - FK Adamov            1:2 ( Havlíček)

FC Ivančice - AC Lelekovice         1:0 ( Havlíček)

print Formát pro tisk