DOMÁCÍ    FC Ivančice   vs.    MSK Břeclav   HOSTÉ
obránci: Pavlík, Jakubec, Matoušek, Rotter, Barvíř
záložníci: Cerminara, Schwarz, Sviták, Knotek,  Gurskyy,
útočníci: Novák,  Šviřák
vedoucí: Jacko Tomáš
trenér: Jacko  Josef
  V sedmém kole čekal naše mladší žáky  těžký soupeř MSK Břeclav. Výsledky z předchozích kol našeho soupeře naznačovali, že v tomto utkání moc gólů padat nebude, neboť  soupeř za 6 odehraných kol obdržel pouze 12 branek.  Utkání bylo po celou  dobu vyrovnané, i když naši hráči měli trochu více ze hry než soupeř, který se snažil naši obranu překonávat spíše nakopávanými centry na jejich útočníky, neboť naši hráči se snažili  soupeřovu bránu dobývat spíše postupnými  útoky přes střed hřiště a přihrávkami za soupeřovu obranu.  Hráči soupeřova týmu, ale velice dobře bránili a naše přihrávky za obranu  na naše útočníky velice dobře pokrývali a nenechali jim potřebný klid k zakončení a vstřelení gólu.  Vedení se tak ujal soupeř, který z ojedinělé  postupné akce po pravé  straně  přešel přes našeho obránce a přihrávkou před bránu našel nepokrytého spoluhráče, který vsítil první ól utkání.  Do poločasu již gól nepadl a tak naši kluci šli do kabin s jedno gólovým mankem.  I druhý poločas přinesl vyrovnaný boj, ale naši kluci  se snažili na soupeře vyvýjet stále větší tlak svým důrazem a rychlostí  s jejiným cílem,  a to srovnat stav utkání a pokusit se urvat vítězství na svoji stranu. Jejich snaha  se jim nakonec vyplatila, když v 58 minutě utkání vyrovnal po hlavičce z rohového kopu Radim Jakubec.  V samotném závěru utkání  ještě kluci mohli přidat druhý gól, ale brankář soupeře ukázal, proč se jejich tým může pyšnit tak málo obdrženými brankami a svým zákrokem znemožnil našemu hráči vstřelit vítězný gól. Utkání tak skončilo zaslouženou remízou 1:1. Mladším žákům patří po 7 odehraných kolech 4 místo se ziskem 13 bodů.