DOMÁCÍ    Slovan Rosice   vs.    FC Ivančice   HOSTÉ
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
obránci: Jakubec, Matoušek, Jeřábek, Pavlík, Barvíř
záložníci: Cerminara, Gurskyy, Schwarz, Šviřák, Rotter, Knotek,
útočníci: Novák, Adam, Pavlíková
vedoucí: Jacko Tomáš
trenér: Jacko Josef
  Mladší žáci nastoupili ve čtvrtém kole proti klukům z  FC Slovanu Rosice, kteří určitě chtěli ve čtvrtém kole získat první body, neboť v předchozích kolech měli těžké soupeře a na body nedosáhli. Naši mladší žáci však nechtěli dát svoji kůži zadarmo a záps byl vyrovnaný až do 18 minuty, kdy se domácí tým ujal vedení. Svoje vedení o dvě branky  pak soupeř navýšil v 28 minutě a zdálo se, že poločas naši kluci prohrají v poměru 0:2.  O minutu později však pohotově snížil Radim Jakubec a do šatny se tak šlo za příznivého stavu 2:1 ve prospěch soupeře.  V druhé půli se našim klukům podařil dokonalý obrat, když dvěma góly z kopaček Ondry Adama a Matyho Schwarze otočili skóre v náš prospěch a zaslouženě v Rosicích vyhráli. Druhý poločas byl již v režii našeho týmu, kdy soupeře přehrávali hlavně svým rychlým pohybem na hřišti, kdy soupeř  našemu vysokému tempu nestačil a nezmohl se na žádný větší odpor. Kluci si tak připsali důležité tři body a v tabulce jim patří 4 příčka se ziskem 6 bodů za dvě výhry a jednu prohru.