DOMÁCÍ    FC Ivančice   vs.    FC Veselí nad Moravou   HOSTÉ
obránci: Jakubec, Jeřábek, Adam, Rotter
záložníci: Novák, Schwarz, Gurskyy, Konotek
útočníci: Matoušek,Šviřák
trenér: Jacko Josef
  V pátém kole krajského přeboru naši kluci přivítali na hřišti v Řeznovicích soupeře z Veselí nad Moravou. Z počátku utání vypadalo, že to bude vyrovnaný zápas,  ale postupem času naši kluci začali soupeře přehrávat jak rychlostí, tak i technickou dovedností.  I když kluci měli na hřišti  převahu a vytvořili si několik šancí, které i střelecky zakončovali stále se jim nedařilo vstřelit  branku. Pak přišla velká desetiminutovka Matyho Schwarze, který v rozmení 10 minut vstřelit tři zcela totožné góly  do horního levého rohu branky na které  brnakář soupeře nedosáhl a naři poločas zaslouženě vyhráli v poměru 3:0. Ani v druhé půli kluci  nepolevili v nasazení a soupeře k ničemu na hřišti napustili, kdy se projevila velice dobrá fyzická připravenost našich kluků a také jejich kombinační hra a myšlení. Nakonec kluci přidali ještě dva góly a zaslouženě vyhráli v poměru 5:0. Za dnešní výkon si kluci zaslouží pochlau,  i když drobná  vada na kráse v zápase taky byla, když rozhodčí musel předčasně poslat do sprch jednoho našeho hráče a jednoho soupeřova hráče za vzájemnout potyčku na hřišti, aby si schladili hlavy. Našim klukům patří průběžně druhá příčka v tabulce krajské soutěže mladších žáků.