DOMÁCÍ    FC Kuřim   vs.    FC Ivančice   HOSTÉ
   BRANKY  Cerminara, Adam, Gurskyy, Barvíř, Knotek, Jakubec
obránci: Novák, Jakubec, Jeřábek, Pavlík, Barvíř
záložníci: Gurskyy, Schwarz, Adam, Knotek, Cerminara
útočníci: Sviták
trenér:
      Ve 22 kole naši mladší žáci zajížděli do Kuřimi, kde svedli přímý souboj o třetí příčku se sliným soupeřem mladšími žáky FC Kuřim.  Hned od začátku zápasu nechtěli nechat kluci nic náhodě. Vytvořili si souvislí tlak a je díky nepřesnosti při zakončení a výborně chytajícímu brankáři soupeře bylo skóre stále nula nula.  Souvislí tlak však přinesl ovoce v 9 minutě, kdy po levé straně  unikl po krásné průnikové přihrávce Francesco Cermirara a nedal brankáři soupeře žádnou šanci. I po několika slibných akcích se již  kluci gólově neprosadili a poločas tak skončil pouze 1:0. Do druhého poločasu šli kluci s taktickými pokyny od trenéra,  jak lépe překonávat obranu soupeře a dodržování těchto pokynů jim přineslo svoje ovoce, kdy se postupně po krásných kombinačních akcích a týmové souhře gólově prosadili Gursky, Barvíř, Knotek a Jabubec.
     Tímto důležitým vítězstvím  si mladší žáci upevnili třetí příčku v tabulce krajského přeboru a přiblížili se  nadostřel k druhému týmu  ČAFC Brno. V dalším zápase kluci narazí na lídra tabulky FC Svratka Brno.