obránci: Bořil, Táborský, Matějka, Kafoněk
záložníci: Jacko O., Pekáč, Černý, Jacko T.
střídající: 36. Galstyan za Ryšku, 35. Šnyrch za Jacka O., 69. Fuchs za Černého, 80. Bořil za Jacka T.,
brankář: Bednář
obránci: Kolář, Daněk, Dračka, Muller
záložníci: Preč, Horák, Martínek, Stara
útočníci: Živný, Havlíček

V rámci dohrávky 16. kola, netradičně ve středu, zamířily do Ivančic Boskovice. Ty okupovaly horní polovinu tabulky, konkrétně pak 7. příčku. V podzimním střetnutí, kdy jsme do Boskovic dojeli v poměrně improvizované sestavě, jsme na umělé trávě domácím podlehli 4:1, kdy naši jedinou branku vsítil Bohumil Ryška. Vrátit Boskovicím porážku a dostat se na vítěznou vlnu bylo pochopitelně naším cílem.

Jenže jsme, stejně jako v minulém utkáním, nevstoupili do zápasu tou správnou nohou. Už v 7. minutě přiletěl do našeho vápna centr z kopačky Stary, odražený míč ve si našel Havlíček a jako první rozvlnil síť. Již o čtyři minuty později mohl odpovědět Ondra Jacko, kterého vybídl dloubáčkem Pekáč, bohužel vysoko přestřelil. Co se nepovedlo nám, to se podařilo hostům na druhé straně. Aktivní Stara přesným centrem našel téměř v malém vápně Viktora Živnýho, který z voleje svou šancí nepohrdl a zvýšil vedení hostí. Po třiceti minutách hry vybojoval téměř ztracený míč u rohového praporku Jakub Foral, na velkém vápně našel Pekáče, jenž vyšperkoval akci dloubáčkem na Tomáše Jacka, který bohužel přehodil brankáře i břevno. Ani o chvíli později jsme míč do brány nedostali. Tomáš Táborský zahrával volný kop z úhlu přímo na bránu, golman Bednář jeho pokus vytěsnil. Do stoprocentní šance jsme se dostali ještě chvíli před koncem prvního poločasu. Kuba Matějka se dostal netradičně k centru, Jakub Foral však svou hlavičku nedostal mezi tři tyče.

Naše odhodlání vyrovnat duel ve druhém dějství rychle zchladil rychlonohý Havlíček, který si naběhl na delší míč za obranu, našel svého spoluhráče na velkém vápně, který finální přihrávkou rozebral naši obranu, Viktor Živný už neměl problém uklidit míč do prázdné brány. Ještě dvě téměř totožné šance měli Havlíček a Martínek, oba to zkoušeli z levé strany střelou na zadní tyč, brankář Podolský dokázal oba pokusy vyrazit. V 82. minutě se ke střele z dobrých 30 metrů odhodlal mladičký Miloš Pokorný, tuto ránu ale náš brankář znovu zneškodnil. Na tečovanou střelu zpoza vápna z kopačky Lukáše Martínka byl však krátký a hosté proto odváží z Ivančic všechny tři body.