Kategorie: Muži A - příspěvky k týmu, 2017 / 2018 - 20. kolo

Áčko potřebné body z Vojkovic neveze

SO 09.04. 2018 SK Vojkovice - FC Ivančice

Sezóna:   2017 / 2018 
Soutěž:   Krajský přebor 
  Muži 
Kolo:  20.  Datum zápasu:    07.04.2018
DOMÁCÍ    SK VOJKOVICE   vs.    FC IVANČICE   HOSTÉ
3 : 1   poločas:  (  0  :  1  )
Rozhodčí:  Marinč - Kugler, Vrbka Hřiště:  Vojkovice
Delegát svazu:  Briksa Počet diváků: 100
58. Kopečínský, 67. Poláček Petr, 79. Fiala  BRANKY  27. Čožík
90. Lang ČK  
14. Lang,23. Nevěděl, 25. Dvořák, 66. Fiala, 70. Houdek ŽK 85. Čožík
  Sestava FC Ivančice:
brankář: Podolský
obránci: Hron, Matějka, Táborský, Kafoněk
záložníci: Bořil, Jacko O., Pekáč, Foral J.
útočníci: Jacko T., Čožík
střídající: 57. Černý za Jacko T., 66. Šnyrch za Jacko O., 76. Galstyan za Hrona
vedoucí: Miloš Havlíček
trenér: Karel Kolesa
  Sestava soupeře:SK Vojkovice
brankář: Sedláček
obránci: Houdek, Horňák, Kasprij,Lang
záložníci: Dvořák, Poláček R., Fiala, Kopečínský
útočníci: Poláček P., Nevěděl
  Komentář FC Ivančice:
  

Body zůstaly ve Vojkovicích

V rámci 20. kola náš A tým zajížděl do Vojkovic, kde se konal zápas o velmi důležité body. Aby také ne, domácí se před duelem nacházeli na 12. pozici, tedy příčku pod námi, se ztrátou pouhého bodu. Vojkovice v úvodním jarním kole dokázaly porazit na svém hřišti Moravský Krumlov 2:0, o týden později však padly na Spartě vysoko 3:0. Pamětníci minulých sezón také jistě vědí, že se nám na tamním hřišti příliš nedaří, kluci ale byli odhodlaní nepříznivou bilanci let předešlých zlomit.

Během prvních deseti minut to však byli domácí, kteří nás zaskočili svoji agresivitou a brankář Podolský musel řešit hned dvě velké šance v krátkém sledu, svůj tým však podržel. Ivančice o sobě daly vědět ve 12. minutě, kdy Jan Pekáč našel Tomáše Jacka, který se z úhlu proti Sedláčkovi neprosadil. Když Petr Podolský chytil i hlavičku aktivního Petra Poláčka, nastal pro nás pomyslný budíček a konečně jsme se dostaly více do hry. Honza Pekáč vybojoval míč na soupeřově polovině hřiště, předložil ho Čožíkovi, který pár metrů za vápnem technickou ranou nedal Sedláčkovi šanci – 0:1. Do poločasového hvizdu jsme se ocitli ještě ve dvou slibných příležitostích, bohužel jsme své vedení nezvýšili.

Ve druhém dějství se pokračovalo v nastoleném tempu, nicméně to byli domácí, kteří srovnali stav. V 58. minutě se uvolnil aktivní Nevěděl, jeho nedůraznou střelu ještě stihl dorazit do brány Pavel Kopečínský – 1:1. O pár minutek později se do velké šance dostal střídající Dan Černý, který se řítil sám na Sedláčka, ten však jeho pokus zneškodnil. Za neproměněné šance bohužel přišel trest. V 67. minutě to byl Petr Poláček, který rozvlnil síť – 2:1. Když deset minut před koncem utkání dostal Miroslav Fiala přesnou přihrávku do vápna a z první prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 3:1, bylo rozhodnuto - body zůstaly ve Vojkovicích.

  Komentář ostatní:
  - - -
  Foto:   
  Video:   
  Poznámka:   

print Formát pro tisk